Про нас

ТОВ ТРК «Лотел-СКТБ» – місцевий оператор кабельного телебачення м.Нетішина, що надає телекомунікаційні послуги для населення і юридичних осіб.

День народження ТОВ ТРК “Лотел-СКТБ” – 24 квітня 2001 року. У цей день в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців зареєстровано Товариство з обмеженою відповідальністю “Телерадіокомпанія “Лотел-СКТБ”.

24 липня 2002 року Національна рада з питань телебачення та радіомовлення видала для ТОВ ТРК “Лотел-СКТБ” ліцензію на кабельне мовлення. Того ж дня Нацрада з питань телебачення та радіомовлення видала для телерадіокомпанії ліцензію провайдера програмної послуги.

Визначальним у створенні сучасної інфраструктури обслуговування абонентів став рік 2004-й, коли підприємство почало будівництво та експлуатацію власної мережі кабельного телебачення, що дало поштовх розвитку телебачення в місті.

15 вересня 2006 року ТОВ ТРК “Лотел-СКТБ” отримує свідоцтво на знак для товарів та послуг.

З турботою про абонентів, з 01 вересня 2006 року ТРК запровадила нові програмні послуги, пропонуючи на вибір підключення до одного з ТВ пакетів: «Соціального» (19 каналів) та розширеного «Базовий «Преміум» (60 телеканалів).

24 липня 2012 року Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення продовжила дію ліцензії для ТОВ ТРК “Лотел-СКТБ” на кабельне мовлення, а 30 липня цього ж року – ліцензію провайдера програмної послуги, згідно з якою максимальна кількість каналів багатоканальної телемережі становить 61 канал, а загальна кількість програм програмної послуги становить 63.

Основним принципом ТРК у відносинах з абонентами є те, що перелік каналів, які транслюються у кабельній мережі, формується з урахуванням побажань споживачів послуг, для чого ТРК проводить опитування своїх абонентів.

Основа політики ТРК у відносинах з абонентами і глядачами є розвиток, оновлення та побажання споживачів послуг. Такий принцип поділяє і творчий колектив телерадіокомпанії.

Політика стосовно абонентів широкосмугової мережі полягає у наданні послуг аналогового ТБ, як найкращої альтернативи телевізійній антені, з огляду на більше наповнення та надійність за прийнятної ціни, та у забезпеченні їм доступу до ТВ-каналів, що здійснюють мовлення як у відкритому, так і у закритому форматах (кодовані канали).

ТОВ ТРК «Лотел-СКТБ» позитивно впливає на розвиток як телебачення в цілому, так і телемережі й кабельного телебачення міста зокрема, забезпечуючи жителів Нетішина можливістю споглядати телевізійні канали різних видів, смаків та вподобань, а також можливістю бути в курсі подій, що відбуваються в місті.

Сьогодні невід’ємною частиною нашого повсякденного життя залишається телебачення, його позитивний образ допомагає формувати ТОВ ТРК «Лотел-СКТБ» за рахунок розширення домашнього телеефіру нетішинців.