Архів:  Серпень, 2021

Автор: Наталія Чупилка,  дата:29.08.2021 Актуальні новини, Відео, Новини

Україна відзначила 30-річчя своєї незалежності. В усіх куточках держави пройшли тематичні заходи. Ті, хто не поїхав на святковий парад у столицю, споглядав урочистості вдома.

Автор: Катерина Мельник,  дата:29.08.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

26-го серпня відбулася 12-та сесія Нетішинської міської ради VIII скликання. Депутатський корпус працював чітко й злагоджено. За рекордних дві години було прийнято рішення з понад сотні питань порядку денного.

Автор: Катерина Мельник,  дата:26.08.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Минулого тижня робоча група перевірила готовність закладів освіти Нетішинської міської територіальної громади до 2021-2022 навчального року. Висока якість виконаних робіт та загальна атмосфера позитиву – головна особливість місцевих садочків та шкіл.

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:26.08.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Держава вже давно анонсує запуск електронних лікарняних. Вже з осені, очікується, замість видачі паперових бланків медичний висновок про тимчасову непрацездатність будуть формувати одразу в електронній системі охорони здоров’я.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:26.08.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Літній сезон близький до завершення. Тривають останні приготування до нового навчального року. В очікуванні першокласники. Гаряча пора для батьків учнів. Традиційно поцікавилися де і скільки витрачають нетішинці на закупи.

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:23.08.2021 Актуальні новини, Відео, Новини

23-го серпня ми вшановуємо синьо-жовтий прапор – головну святиню нашої державності, уособлення національного духу і символ нашої непереможності. 24-го – 30-ту річницю відновлення Незалежності України. Низка заходів відбувається на державному рівні. Масштабно цьогоріч святкують і нетішинці. Принагідно свої вітання жителям… Детальніше »

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:23.08.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Про порядок проходження обов’язкових щорічних профілактичних медичних оглядів учнями загальноосвітніх навчальних закладів інформує лікар загальної практики – сімейної медицини Центру ПМСД Анастасія Котович.

Автор: Юлія Зощук,  дата:23.08.2021 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

Днями у стінах Нетішинського краєзнавчого музею відбулась презентація 6-ї персональної виставки місцевої художниці, викладачки Нетішинської художньої школи Алли Макарик. Мисткиня представила публіці живопис, графіку, витинанки, гобелени та роботи у техніці батик.

Автор: Катерина Мельник,  дата:23.08.2021 Актуальні новини, Відео, Новини

До 30-річчя Незалежності України Хмельницька АЕС реалізувала декілька масштабних проєктів. З ініціативи керівництва електростанції в місті з’явилося ще одне патріотичне панно.

Автор: Катерина Мельник,  дата:19.08.2021 Актуальні новини, Відео, Новини

Щорічно 19-го серпня українські пасічники святкують професійне свято. В роботі вони подібні до своїх підопічних, працелюбних бджілок. І як правило, їхня праця повертається сторицею.