Архів:  Квітень 5th, 2021

Автор: Наталія Чупилка,  дата:05.04.2021 Програми, Цікаво знати
Автор: Наталія Чупилка,  дата:05.04.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Триває боротьба з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Недуга вирує. Світ в пошуках порятунку. Серед альтернатив – масова вакцинація. На місцях зі стартом 2-го етапу вакцинації одночасно із мобільними бригадами розпочали роботу стаціонарні пункти щеплень. У передостанній день березня, з-поміж 20-ти… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:05.04.2021 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

У день свого 60-річчя публіцист, журналіст, громадський діяч Микола Руцький презентував чергову фундаментальну працю – документальний автобіографічний роман-хроніку “Зірвиголови”. Розділити радість з письменником прийшли найближчі друзі.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:05.04.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Правоохоронні органи

З 17-го березня в Україні почали діяти нові штрафи за порушення правил дорожнього руху. Серед іншого суттєво посилилась відповідальність за водіння у нетверезому стані. Вказали й на нові правила зупинки автомобіля. Про нові законодавчі норми та кількість складених протоколів розповіла… Детальніше »

Повідомлення Шепетівського районного управління поліції.

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:05.04.2021 Актуальні новини, Відео, Новини

Рекомендації 3-го ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області щодо профілактики коронавірусної інфекції в межах тергромади та алгоритму дій при нездужанні.