Архів:  Березень, 2021

Автор: Наталія Чупилка,  дата:29.03.2021 Дорога до храму
Автор: Наталія Чупилка,  дата:29.03.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Спорт

Спорт зміцнює здоров’я, загартовує характер і волю. Розвиває швидкість, спритність, координацію та силу, робить людей стійкішими до негативних факторів зовнішнього середовища й, зрештою, дарує відчуття щастя. Світ людських захоплень безмежний! Доказ цьому – різноманітні хобі нетішинців. Серед таких і дайвінг.

Автор: Катерина Мельник,  дата:29.03.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

15 років з дня створення 26-го березня святкував Нетішинський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю. За час існування заклад пережив чимало змін, проте не зрадив своєму основному покликанню – дбати про найвразливішу категорію населення.

Автор: Катерина Мельник,  дата:25.03.2021 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

Тепле родинне свято днями відбулося у стінах Нетішинської школи мистецтв. Участь у концерті взяли рідні та близькі вихованців закладу.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:25.03.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Спорт

Вихованці заслуженого тренера України Анатолія Грушина – в когорті кращих спортсменів. Школа боксу Грушина займає передові позиції попри не зовсім комфортні реалії підготовки чемпіонів. Вдалим став кінець зимового сезону, з успіхом стартували навесні.

Автор: Катерина Мельник,  дата:25.03.2021 Актуальні новини, Відео, Новини

Щорічно у третю неділю березня професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Урочисто нетішинських комунальників віншували напередодні.

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:23.03.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Повідомлення

Повідомлення Шепетівського районного відділення поліції.

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:23.03.2021 Відео, Повідомлення

Повідомлення Шепетівського районного відділення поліції.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:22.03.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Стартував перший етап імунізації від коронавірусної інфекції. Першочергово щепленню підлягають медики, які працюють у ковідних лікарнях. 12-го березня розпочалася вакцинація медичного персоналу в Нетішині.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:22.03.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

Міжусобиці між депутатами вже як невід’ємний пункт порядку денного сесій міської ради. З подачі групи окремих обранців, на думку міського голови, відбувається дезінформація. Свою позицію з деяких питань висловив чиновник у ході зустрічі з представниками місцевих ЗМІ 15-го березня.