Архів:  Листопад 26th, 2020

Автор: Світлана Тімченко,  дата:26.11.2020 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-майстерня авторської (бардівської) пісні “Сонячний зайчик” відкрив талант нетішинця Олега Звонарьова. Останній став призером і був відзначений у номінації “Поетична надія фестивалю”. Як виявляється, шестикласник уже давно пише вірші і навіть задумується про власну збірку.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:26.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини

Не секрет, що осінньо-зимовий період є благодатною порою для активізації вірусів та інфекцій різних етіологій. Найсприйнятливішими, очікувано, є діти. У пошуку захисту від сезонних захворювань дорослі штурмують аптеки і магазини медтехніки. Задля профілактики й, так би мовити, для зміцнення імунітету… Детальніше »

Автор: Ірина Філіпович,  дата:26.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини

Пішохідний міст, що з’єднує дві вулиці – Варшавську і Михайлова, використовується не лише за призначенням. Від початку спорудження конструкції тут дозволяють собі рух й транспортні засоби. Люди бідкаються, адже це загрожує їхній безпеці. Журналісти телерадіокомпанії “Лотел-СКТБ” з’ясували, хто ж має… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:26.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини

З 21-го листопада українців штрафують за перебування без масок в громадських місцях. Які санкції передбачені чинним законодавством та де обов’язково мають одягати засоби індивідуального захисту нетішинці, – пояснюють правоохоронці.