Архів:  Листопад 23rd, 2020

Автор: Світлана Тімченко,  дата:23.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

19 листопада відбулось засідання робочої групи щодо здійснення контролю за виконанням та дотриманням протиепідемічних заходів.Представники міської влади узгоджували координацію спільних дій з правоохоронцями щодо карантину вихідного дня.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:23.11.2020 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

У зв’язку із карантином усі масові заходи до Дня Гідності і Свободи – під забороною. 21 листопада небайдужі містяни приносили квіти до пам’ятних знаків. Напередодні ж у закладах культури та освіти відбувались виховні уроки, зустрічі із учасниками Майдану. Вдалим експерементом… Детальніше »

Автор: Ірина Філіпович,  дата:23.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

15 листопада відбувся міський етап ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Результати – далі.

Автор: Ірина Філіпович,  дата:23.11.2020 Відео, Новини

21 листопада українці відзначили День Гідності та Свободи. Якщо ще 7 років тому слова “Майдан”, “Небесна сотня” викликали сльози і трепет у більшості українців, то сьогодні не усі можуть згадати героїв, чия кров пролилась за нашу свободу та гідність. А… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:23.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Як правильно виховувати своїх чад? Як уникнути проблем та не нашкодити? Чому, здавалося б, добрі наміри батьків викликають спротив у нащадків? Універсальної відповіді на подібні запитання не існує. Важливо і важко постійно робити вибір, який часто супроводжується відчуттям неспокою й… Детальніше »