Архів:  Листопад 2nd, 2020

Автор: Ірина Філіпович,  дата:02.11.2020 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

Наприкінці жовтня учасниці колективу Палацу культури “Isadora Dance Academy” підкорювали місто Хмельницький запальними танцями. Вихованки Катерини Камінської повернулись із чемпіонату з вагомими здобутками та яскравими враженнями.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:02.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини

Соціальні працівники у першу неділю листопада відзначають своє професійне свято. Уже майже 15 років цей день є особливим для спеціаліста з фізичної реабілітації Нетішинського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Ольги Башинської. Мрія присвятити життя медицині та роботі з… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:02.11.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Кількість хворих на коронавірусну інфекцію продовжує зростати. Сумну статистику чуємо щодня як в межах нашої ОТГ, так і країни загалом. Медики вимушені працювати у надскладних умовах, адже окрім хворих на Covid-19, пацієнтів з іншими захворюваннями не поменшало. З 10-го вересня… Детальніше »

Автор: Ірина Філіпович,  дата:02.11.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

З 15-го вересня в Нетішині в тестовому режимі запрацювало відділення молекулярно-генетичних досліджень. Лікарі лабораторії пройшли курси з тематичного вдосконалення ПЛР-діагностики вірусних захворювань в Тернополі та стажування в обласному лабораторному центрі з ПЛР-діагностики. Після відповідного випробування було проведено акредитацію лабораторії. Відтепер… Детальніше »