Архів:  Листопад, 2020

Автор: Ірина Філіпович,  дата:30.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини

День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій – щорічний національний пам’ятний день в Україні. Жалобна дата традиційно припадає на кінець листопада.

Автор: Катерина Мельник,  дата:30.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону, Самоврядування

27-го листопада відбулася перша установча сесія Нетішинської міської ради VIII скликання. Новообраний голова ОТГ і депутати міськради склали присягу.

Автор: Ірина Філіпович,  дата:30.11.2020 Відео, Новини

26 листопада ДСНС полоскотала нерви нетішинцям. 6 одиниць техніки, 22 працівники особового складу, патрульна поліція, а також сирени і спеціальні проблискові маячки. Та тривога – навчальна.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:30.11.2020 Відео, Культура, Новини

У Львові завершився Всеукраїнський XХІ дитячо-юнацький фестиваль патріотичної творчості «Сурми звитяги». Мистецький захід проводиться щорічно за участю талановитих дітей, учнівської та студентської молоді. 4-й рік поспіль у когорті кращих – вихованці Ольги Дьячиної.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:26.11.2020 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-майстерня авторської (бардівської) пісні “Сонячний зайчик” відкрив талант нетішинця Олега Звонарьова. Останній став призером і був відзначений у номінації “Поетична надія фестивалю”. Як виявляється, шестикласник уже давно пише вірші і навіть задумується про власну збірку.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:26.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини

Не секрет, що осінньо-зимовий період є благодатною порою для активізації вірусів та інфекцій різних етіологій. Найсприйнятливішими, очікувано, є діти. У пошуку захисту від сезонних захворювань дорослі штурмують аптеки і магазини медтехніки. Задля профілактики й, так би мовити, для зміцнення імунітету… Детальніше »

Автор: Ірина Філіпович,  дата:26.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини

Пішохідний міст, що з’єднує дві вулиці – Варшавську і Михайлова, використовується не лише за призначенням. Від початку спорудження конструкції тут дозволяють собі рух й транспортні засоби. Люди бідкаються, адже це загрожує їхній безпеці. Журналісти телерадіокомпанії “Лотел-СКТБ” з’ясували, хто ж має… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:26.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини

З 21-го листопада українців штрафують за перебування без масок в громадських місцях. Які санкції передбачені чинним законодавством та де обов’язково мають одягати засоби індивідуального захисту нетішинці, – пояснюють правоохоронці.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:23.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

19 листопада відбулось засідання робочої групи щодо здійснення контролю за виконанням та дотриманням протиепідемічних заходів.Представники міської влади узгоджували координацію спільних дій з правоохоронцями щодо карантину вихідного дня.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:23.11.2020 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

У зв’язку із карантином усі масові заходи до Дня Гідності і Свободи – під забороною. 21 листопада небайдужі містяни приносили квіти до пам’ятних знаків. Напередодні ж у закладах культури та освіти відбувались виховні уроки, зустрічі із учасниками Майдану. Вдалим експерементом… Детальніше »