Архів:  Жовтень 1st, 2020

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:01.10.2020 Відео, Правоохоронні органи

Звіт Нетішинського ВнП за вересень 2020 року

Автор: Катерина Мельник,  дата:01.10.2020 Відео, Культура, Новини

Цієї неділі своє 19-річчя з дня відкриття святкував Нетішинський міський краєзнавчий музей. Хоча історія його починається з 1994-го року, коли в місті енергетиків було зареєстровано краєзнавчий центр-музей як позашкільну виховну установу. Зважаючи на вихідний день та загальнонаціональний карантин працівники закладу… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:01.10.2020 Відео, Новини, Правоохоронні органи

З виникненням коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні було прийнято низку нормативно-правових актів проти її поширення. Для дотримання профілактичних та безпекових заходів було запроваджено адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення карантину.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:01.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини

КП НМР “Комфорт” з серпня має нового керівника. Виконуючим обов’язки начальника підприємства розпорядженням міського голови призначили інженера Сергія Бобіна. Роботи у працівників та нового очільника вистачає, у вересні встигли облаштувати нову локацію.

Автор: Катерина Мельник,  дата:01.10.2020 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

Всеукраїнський день бібліотек – це нагода відзначити роль книгозбірні у житті кожного українця і зокрема зростаючих поколінь. Бібліотеки єднають світ, а бібліотекарі є хранителями, збирачами духовних скарбів, помічниками і порадниками на шляху до знань і мудрості. У цьому переконані і… Детальніше »