Архів:  Жовтень, 2020

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:30.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Після більш як двотижневого відпочинку з 2-го листопада школярі Нетішинської міської ОТГ повертаються до навчання. Яким чином буде організовано освітній процес розповів очільник профільного управління.

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:29.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

25-го жовтня на місцевих виборах громадяни обирали нові склади обласних, районних, міських, селищних, сільських рад та очільників населених пунктів. Процес волевиявлення у Нетішинській міській ОТГ протягом дня проходив без порушень. Явка виборців склала трохи більше 35 %, а це 9… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:29.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

Кого нетішинці обрали міським головою та які політичні партії проходять до міської ради за попередньою інформацією територіальної виборчої комісії.

Автор: Ірина Філіпович,  дата:29.10.2020 Відео, Новини

Всесвітній день людей з вадами мовлення відзначають щорічно 22-го жовтня. На що звернути увагу і як покращити дикцію розповіла вчитель-логопед ІРЦ Олеся Зайцева.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:26.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини

У місті давно назріла проблема з нестачею паркомісць у дворах. Та чи законне розміщення таких в місцях загального користування, і хто мав би та наразі опікується цим питанням, – розлогіше у сюжеті ТРК “Лотел – СКТБ”.

Автор: Катерина Мельник,  дата:26.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

20-го жовтня в онлайн режимі відбулась остання сесія Нетішинської міської ради VII скликання. У її роботі брали участь 19 депутатів та міський голова Олександр Супрунюк. Про рішення, прийняті на засіданні – далі з перших уст.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:26.10.2020 Відео, Новини, Спорт

З 13-го по 18-те жовтня в рамках 44-го турніру, присвяченого пам’яті Героя радянського союзу Миколи Яценка та звільненню міста від німецько-фашистських загарбників, у Запоріжжі відбувся Чемпіонат України з боксу серед юніорів. В числі учасників – троє нетішинських боксерів, вихованців тренера… Детальніше »

Автор: Ірина Філіпович,  дата:26.10.2020 Відео, Новини

Минулого тижня в центрі міста відбулась акція з нагоди Міжнародного дня боротьби з торгівлею людьми.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:26.10.2020 Відео, Медицина, Новини

За даними адміністрації Центру ПМСД, на жаль, кількість хворих на коронавірусну інфекцію на території Нетішинської міської ОТГ зростає. Щодень реєструють нові випадки. Лабораторні дослідження тривають. А лікарі вкотре закликають до самодисципліни та наголошують на необхідності дотримання базових правил карантину.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:22.10.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Попри стрімкий зріст захворюваності на коронавірусну хворобу, особливістю осінньої пори є й сезонне нездужання населення. Відповідно, зросла кількість звернень громадян до лікарів первинки. У Центрі ПМСД спробували розмежувати потоки хворих та здорових відвідувачів. В двох амбулаторіях працюють чергові кабінети. Тим,… Детальніше »