Архів:  Вересень 10th, 2020

Автор: Світлана Тімченко,  дата:10.09.2020 Відео, Новини

Карантин вніс корективи у роботу усіх установ міста. Інклюзивно-ресурсний центр, який 20 вересня відзначатиме другу річницю діяльності, навесні вимушено призупинив роботу. Проте спеціалісти закладу не сиділи склавши руки. Зуміли організувати свою роботу дистанційно, мали час на самоосвіту та вдосконалювали власні… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:10.09.2020 Актуальні новини, Новини, Освіта

Більшість українських школярів після піврічної перерви повернулась до навчання. Ті населені пункти, що потрапили до «червоної» зони захворюваності, мають дистанційну форму освіти. Дітям та вчителям Нетішинської ОТГ поталанило більше. 2-го вересня школярі сіли за парти, проте процес навчання обіцяє бути… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:10.09.2020 Медицина, Новини

На Хмельниччині у деяких містах, зокрема на території Нетішинської міської ОТГ на невизначений період часу карантин відтермінував планові медичні огляди для населення. Без змін, згідно з Календарем з дотриманням протиепідемічних заходів, проводяться профілактичні щеплення. Надання медичних послуг в «Центрі ПМСД… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:10.09.2020 Відео, Реклама

4-ри роки поспіль сертифіковану меблеву групу товарів реалізовує у Нетішині Інтернет Гіпермаркет меблів «Dybok.ua». Цієї осені торговельна точка, що у приміщенні супермаркету «Фуршет», на першому поверсі, оновилася. Відтак, салон меблів «Dybok.ua» чекає на відвідувачів та запрошує стати учасниками розіграшу.