Архів:  Вересень, 2020

Автор: Наталія Чупилка,  дата:28.09.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Напередодні професійного свята, журналісти телерадіокомпанії “Лотел – СКТБ” відвідали ще один заклад дошкільної освіти. Найстарший в межах об’єднаної територіальної громади. Функціонує садок на базі Старокривинського НВК. Освітній процес у сільській місцевості таки має свої особливості. Серед позитивних – максимум свіжого… Детальніше »

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:28.09.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Професійним святом позначилася остання неділя вересня для тих освітян, робота яких пов’язана з дошкільним вихованням. У зв’язку з карантинними обмеженнями святкових заходів не було, але журналістам ТРК “Лотел – СКТБ” пощастило поспілкуватися з колективом днз №4.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:28.09.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

25 минуло відтоді, як пролунав перший шкільний дзвінок у наймолодшій школі міста. Ювілейний навчальний рік стартував вчасно, з дотриманням усіх карантинних вимог. Віншували школу-ювілярку перважно в онлайн-режимі. 25 кущів хризантем презентувала закладу в минулому директорка зош №4 – Людмила Добровольська…. Детальніше »

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:24.09.2020 Відео, Новини, Правоохоронні органи

Минулого тижня у Нетішин сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинув 23-річний місцевий житель. Деталі зіткнення з’ясовують правоохоронці.

Автор: Катерина Мельник,  дата:24.09.2020 Актуальні новини, Відео, Новини

17-го вересня Україна відзначила День рятівника. У Нетішині місію “Запобігти. Врятувати. Допомогти” покладено на 3-й Державний пожежно-рятувальний загін. Бійці якого скромно і без особливої помпезності цьогоріч приймали вітання в умовах карантину.

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:24.09.2020 Відео, Культура, Новини

До Дня міста у міському краєзнавчому музеї представили виставку світлин, що відтворюють історію Нетішина. Автор унікальних робіт – Віктор Войковський.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:24.09.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Минулого вівторка освітній процес розпочався у закладах позашкільної освіти міста. У Нетішині таких три: Будинок дитячої творчості, клуб “Юний технік” та Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді. Стартували у повному складі, подекуди оновленому. До новацій у навчально-виховному процесі, зумовлених карантином,… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:21.09.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

Цього року Нетішин відзначає свій 36-й день народження, якщо відраховувати з моменту, коли селищу на Хмельниччині було присвоєно статус міста. Ще раніше, у 80-х роках минулого століття , приїхала до міста енергетиків Людмила Дацюк. Молодому фахівцю у галузі дошкільного виховання… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:21.09.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

15-го вересня у Нетішині в тестовому режимі на базі бактеріологічної лабораторії КНП НМР “СМСЧ м.Нетішин” запрацювало відділення молекулярно-генетичних досліджень. Тестування пацієнтів із підозрами на коронавірусну інфекцію методом ПЛР здійснюватиметься безкоштовно, у решті випадків така послуга буде платною.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:21.09.2020 Відео, Новини

Найбільшим багатством будь-якого населеного пункту є його люди. Подружжя Олександри Згуро та Андрія Бормового займається виготовленням керамічних виробів. Молоді люди створюють власну лінію неповторного посуду, відроджують самобутні українські традиції та пропагують екокультуру.