Архів:  Серпень, 2020

Автор: Наталія Чупилка,  дата:31.08.2020 Відео, Новини

Днями нову локацію для сімейного дозвілля “Диво парк” нетішинській громаді презентував славутчанин Микола Мельничук. Автор казкових скульптур, які вже встигли оцінити містяни, 26-го серпня завітав до Нетішина і розповів про трудомісткий процес їх створення, а також запевнив, – продовженню бути.

Автор: Катерина Мельник,  дата:31.08.2020 Культура, Новини

27-го серпня у Нетішинській художній школі презентували виставку робіт учнів художньо-графічного відділення. Експозиція, зізналась директор, виконує роль не просто вітальної листівки з нагоди початку нового навчального року, а є своєрідним запрошенням для містян долучитися до творчої родини закладу.

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:31.08.2020 Новини, Освіта

Цьогоріч свято першого дзвоника у нетішинських закладах освіти пролунає традиційно 1-го вересня, проте із врахуванням рекомендацій МОЗ та дотриманням відповідних протиепідемічних заходів. Урочисті лінійки пройдуть без зайвої помпезності та за участю учнів 1-х та 11-х класів, решті школярів будуть організовані… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:27.08.2020 Актуальні новини, Новини

У зв’язку із черговою забороною проводити в місті масові заходи зі значним скупченням людей, заплановані урочистості з нагоди Дня Незалежності було скасовано. Напередодні ж, 23-го серпня, територіальна громада, в межах дозволеного, долучилася до загальнодержавних заходів у День Державного прапора України.

Автор: Ілона Пашко,  дата:27.08.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

Кожен може зробити свій рідний дім кращим – достатньо бажання, дружнього плеча і віри в те, що все вдасться. У цьому пересвідчилася знімальна группа ТРК “Лотел – СКТБ”, завітавши до сусіднього Кривина, де жителі громади своїми власними силами роблять усе,… Детальніше »

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:27.08.2020 Повідомлення

Повідомлення 3-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Хмельницькій області.

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:27.08.2020 Відео
Автор: Катерина Мельник,  дата:24.08.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Цьогоріч в межах ремонтно-опоряджувальної кампанії заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Нетішинської міської ОТГ освоїли понад 4 мільйони гривень. Чималий ресурс, а це більше 8-ми мільйонів гривень, передбачено на капітальні ремонтні роботи, замовлення і виконання яких за рішенням НМР… Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:24.08.2020 Культура, Новини

У виставково-лекційній залі Нетішинського міського краєзнавчого музею відкрилася виставка талановитої місцевої майстрині Валентини Сірук. Експозиція “Є скарби, допоки їх шукають” приурочена до одного з найголовніших свят нашої держави – Дня Незалежності України.

Автор: Катерина Мельник,  дата:24.08.2020 Новини

Через небезпеку поширення коронавірусної інфекції оздоровча кампанія 2020 у садочках та школах була скасована. Лише в кінці липня поступово відновили роботу окремі групи у дошкільних навчальних закладах, проте це не вирішило питання зайнятості дітей у літній період. Із введенням адаптивного… Детальніше »