Архів:  Червень 11th, 2020

Автор: Наталія Чупилка,  дата:11.06.2020 Культура, Новини

З піснею й до перемог! Вихованці зразкової вокальної студії “Камелія” успішно освоїли дистанційну форму навчання та вкотре потішили гарними результатами в пісенних конкурсах.

Автор: Катерина Мельник,  дата:11.06.2020 Новини

Щороку 1-го червня офіційно стартує купальний сезон. Цьогоріч, у зв’язку з карантинними заходами, цю подію відтерміновано до 22-го числа. Проте, зважаючи на різке підвищення температурних показників, багато нетішинців рятуються від спеки поблизу місцевої водойми “Озеро для купання”. Попри популярність пляжу,… Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:11.06.2020 Новини

Як тільки мова йде про зміну тарифів за ті чи інші послуги (а зазвичай це зростання) – споживачі активно починають дискутувати в соцмережах. Достовірну інформацію все ж краще черпати з надійного джерела. Яких змін очікувати нетішинцям найближчим часом розповів Сергій… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:11.06.2020 Новини

Безпритульні тварини — проблема не локальна, а загальнонаціональна. Українські законотворці переклали відповідальність за утримання притулків для чотирилапих на місцеві органи влади. У 2017-му в Україні прийняли зміни до Закону про запровадження гуманного ставлення до тварин, який посилив відповідальність за жорстоке… Детальніше »