Архів:  Червень, 2020

Автор: Наталія Чупилка,  дата:30.06.2020 Надбання міста, Програми
Автор: Лотел-СКТБ,  дата:29.06.2020 Без рубрики, Відео

Поздоровлення міського голови Олександра Супрунюка з Днем молоді та Днем Конституції України.

Автор: Катерина Мельник,  дата:29.06.2020 Актуальні новини, Культура, Новини

Щороку з нагоди Дня молоді у Нетішині відзначають успішних, талановитих, активних молодих людей, які розвивають і прославляють рідне місто. Зокрема, призначається дев’ять премій міського голови, розмір яких становить 1000 гривень. Крім того, цьогоріч виконавчий комітет НМР вперше запропонував містянам обрати… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:29.06.2020 Актуальні новини, Культура, Новини

Щорічно в останню неділю червня в Україні відзначають День молоді. У 2020-му році це свято припадає на 28 число. Через заборону проводити масові заходи під час карантину традиції цього дня змінено, але не скасовано. Нетішин відмовився від помпезних святкувань, натомість,… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:29.06.2020 Культура, Новини

Народний вокальний ансамбль”Зорепад” вдруге потішив своїх шанувальників відеороботою. Творчий задум згуртував сімейні підряди вокалісток, а сам кліп активно шириться інтернетом.

Автор: Катерина Мельник,  дата:25.06.2020 Актуальні новини, Новини, Самоврядування

23-го червня відбулася зустріч очільника міста з представниками місцевих ЗМІ. Олександр Супрунюк розповів про обсяги зробленого та запланованого, а також прокоментував окремі рішення 76-ї сесії Нетішинської міської ради.

Автор: Катерина Мельник,  дата:25.06.2020 Актуальні новини, Медицина, Новини

З моменту введення карантину в Нетішинській міській ОТГ було зафіксовано 69 випадків інфікування вірусом COVID-19 (у тому числі 15 дітей, 16 працівників атомної електростанції та 2 медпрацівників). З них – 68 осіб видужали, 1 випадок, на жаль, летальний. Медики констатують,… Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:25.06.2020 Новини

Традиційно у літній період працівники 3-го ДПРЗ здійснюють планові профілактичні рейди. Під час бесід рятувальники нагадують нетішинцям правила безпечного відпочинку поблизу водойм.

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:25.06.2020 Відео, Медицина

Щорічно у третю неділю червня відзначається День медичного працівника. Напередодні почесними грамотами виконавчого комітету за сумлінне виконання обов’язків, професійну майстерність та вагомий особистий внесок у розвиток системи охорони здоров’я віншували представників Центру первинної медико-санітарної допомоги, Нетішинського міського лабораторного відділення ДУ… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:22.06.2020 Актуальні новини, Новини

У рамках реалізації заходів із поетапної передачі притулку для тварин у власність громадській організації в мерії вкотре до діалогу закликали небайдужих. Присутні на зустрічі керівники комунальних підприємств, волонтери та міський голова погодили план дій із забезпечення сприятливих умов для співіснування… Детальніше »