Архів:  Травень 14th, 2020

Автор: Катерина Мельник,  дата:14.05.2020 Актуальні новини, Новини

Минулого четверга Кабінет міністрів оприлюднив постанову щодо пом’якшення карантину в Україні з 11-го травня. Попри зростання захворюваності на коронавірусну інфекцію в Нетішинській міській ОТГ, відповідне рішення було прийняте й на позачерговому засіданні виконавчого комітету НМР 8-го травня. Згідно з докуметом… Детальніше »

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:14.05.2020 Новини, Повідомлення, Правоохоронні органи

Повідомлення Нетішинського відділення поліції.

Автор: Катерина Мельник,  дата:14.05.2020 Новини, Освіта

Карантин вніс свої корективи в роботу усіх закладів і підприємств міста. Дистанційне навчання за два місяці стало звичною практикою і для учнівсько-педагогічного колективу Нетішинського професійного ліцею. Попри це, заклад продовжує свою роботу і традиційно у весняний період проводить вступну кампанію… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:14.05.2020 Медицина, Новини

Попри те, що спалах коронавірусу розпочався у грудні минулого року, досі залишається багато невизначеностей щодо характеристик цієї інфекції. Тож, Всесвітня організація охорони здоров’я спростувала деякі міфи про COVID-19. Найпоширеніші з них озвучив лікар-терапевт КНП НМР “Центр ПМСД” Антон Равський.

Автор: Катерина Мельник,  дата:14.05.2020 Новини

Через карантин чимало українців залишилися без роботи – установи та підприємства переводять працівників у вимушений простій або просто звільняють. Але навіть у такий непростий час є професії, котрі користуються попитом у роботодавців. Пропонуємо вашій увазі топ-10 найактуальніших вакансій Хмельниччини за… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:14.05.2020 Медицина, Новини

Міністерством охорони здоров’я 2020-й рік в Україні оголошено Роком медсестринства. Відповідний наказ підписала міністр охорони здоров’я у грудні 2019-го. Таким чином держава підтримала ініціативу Всесвітньої організації охорони здоров’я.