Архів:  Травень 7th, 2020

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:07.05.2020 Повідомлення

Повідомлення 3-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Хмельницькій області.

Автор: Ілона Пашко,  дата:07.05.2020 Відео

28 квітня у нашому місті було розпочато розчищеня обвідного каналу від намулу та сміття. Роботи виконуються земснарядом КП НМР “Комфорт” та його працівниками.

Автор: Катерина Мельник,  дата:07.05.2020 Новини

4-го травня рішенням виконавчого комітету Нетішинської міської ради надано дозвіл на відновлення з 6-го травня роботи об’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з реалізації продуктів харчування у тимчасових спорудах на території КП НМР “Торговий центр”. Встановлено режим роботи на період карантину:… Детальніше »

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:07.05.2020 Новини, Правоохоронні органи

Звіт за квітень.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:07.05.2020 Новини

Весняний період для працівників дільниці по озелененню та прибиранню територій КП НМР “Благоустрій” – це час висаджування квітів на міських клумбах. Які ж зелені насадження будуть радувати нетішинців цього літа, ми дізналися, спілкуючись із керівником підрозділу.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:07.05.2020 Медицина, Новини

Громадськість скандує про послаблення карантину, урядовці готують відповідні рішення, а медики залишаються на передовій та в повній бойовій готовності в усіх регіонах держави. Як і передбачалося, побоювання щодо сплеску захворюваності у післявеликодній період таки справдилися. Нетішин – в числі антирекордсменів… Детальніше »