Архів:  Квітень, 2020

Автор: Катерина Мельник,  дата:30.04.2020 Актуальні новини, Новини, Новини регіону

У суботу в Нетішині було виявлено перші випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. Фахівцями було відпрацьовано та обстежено контакти хворих. Проведено усі необхідні дезінфекційні заходи. Детально про ситуацію, що склалася, розповів міський голова в інтерв’ю 27-го квітня.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:30.04.2020 Медицина, Новини

Попри пандемію коронавірусу, розпочався другий етап медреформи. Основа всієї трансформації системи охорони здоров’я – це зміна моделі фінансування та реалізація принципу “гроші йдуть за пацієнтом”. Договір з НСЗУ на надання послуг за Програмою медичних гарантій підписали і у КНП НМР… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:30.04.2020 Новини

Незважаючи на введення карантину, державна служба зайнятості населення продовжує працювати в штатному режимі з урахуванням прийнятих рішень Уряду та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричиненої коронавірусом COVID-19. Як обмежувальні заходи вплинули на роботу Нетішинського центру зайнятості… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:27.04.2020 Новини

Мільйони гектарів забруднених радіацією земель, лісів та водойм, втрата здоров’я сотень тисяч осіб, численні людські жертви та зруйновані долі… 26-го квітня 1986-го року на Чорнобильській атомній електростанції стався вибух. Радіоактивна хмара накрила територію України, Білорусі, Росії та чимало європейських країн…. Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:27.04.2020 Медицина, Новини

Сучасне обладнання дозволяє оперативно виявити захворювання та поставити точний діагноз. Днями в КНП НМР “СМСЧ м.Нетішин” з’явився новий відеогастроколоноскоп експертного класу. Пройти обстеження можна буде безкоштовно за направленям сімейного лікаря.

Автор: Ілона Пашко,  дата:27.04.2020 Новини

Дії служби у справах дітей ВК НМР наразі зосереджені на питаннях захисту прав дітей в умовах карантину. Адже саме зараз існують ризики загострення проблем, як-от невиконанння батьками своїх обов’язків, зловживання спиртними напоями, жорстоке поводження з дітьми тощо. Більш детально про… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:23.04.2020 Актуальні новини, Новини, Освіта

Через карантин навчальний рік в українських школах для всіх, окрім випускних класів, завершиться не пізніше 1-го липня. Вступна кампанія відбудеться після складання зовнішнього незалежного оцінювання. Остаточно скасовано проведення державної підсумкової атестації для учнів 4-х та 9-х класів.

Автор: Ілона Пашко,  дата:23.04.2020 Актуальні новини, Новини

9-го квітня розпочався поточний ремонт проїжджої частини проспекту Незалежності загальною площею понад 7 тис. кв. м. Поза тим, у планах комунальників – поновити дорожнє покриття й на інших вулицях Нетішинської міської ОТГ.

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:23.04.2020 Повідомлення, Правоохоронні органи

Повідомлення Нетішинського відділення поліції про дотримання громадського порядку під час Великодніх богослужінь.

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:23.04.2020 Медицина, Новини

Як зазначають у ВООЗ, карантин не скасовує рутинної вакцинації. Будь-які переривання планової імунізації, кажуть медики, навіть на короткий період, призведуть до підвищення ймовірності спалахів вакцинокерованих інфекцій або зростання кількості випадків захворювань, яким можна запобігти шляхом вакцинації. Тому, щеплення під час… Детальніше »