Архів:  Березень 12th, 2020

Автор: Світлана Сущинська,  дата:12.03.2020 Новини, Спорт

Футбольний матч між мамами і дітьми – саме так провели переддень жіночого свята родини вихованців тренера-викладача Нетішинської КДЮСШ Володимира Моцюка. Підтримати спортсменів прийшли чоловіки й батьки гравців.

Автор: Ілона Пашко,  дата:12.03.2020 Новини

Щороку вихованці і педагоги Нетішинської художньої школи із задоволенням організовують виставку творчих робіт “8 березня – свято весни і краси”. Напередодні Міжнародного жіночого дня, 5-го березня, до уваги гостей та учнів закладу було представлено 93 роботи.

Автор: Катерина Мельник,  дата:12.03.2020 Новини

З приходом весни додалося роботи у працівників комунальних підприємств. У цей час активізують свої сили і співробітники КП НМР “Комфорт”. Вони опоряджують зони відпочинку для містян, готують пляж до купального сезону тощо. Про обсяги зробленого та запланованого на найближчий час… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:12.03.2020 Економіка, Новини

Одним із пріоритетних напрямів діяльності Державної служби України з питань праці є запобігання використанню незадекларованої праці. Це соціальне явище негативно впливає на розвиток економіки країни та життєвий рівень людей, має негативні наслідки як для працівників, так і для роботодавців.

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:12.03.2020 Медицина, Новини

Гемофільна інфекція — гостра інфекційна хвороба, збудником якої є гемофільна паличка Haemophilus influenzae типу b (Hib-інфекція). Гемофільна інфекція характеризується переважним ураженням органів дихання, центральної нервової системи та розвитком гнійних вогнищ у різних органах.

Автор: Катерина Мельник,  дата:12.03.2020 Культура, Новини

Напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру у Нетішині проводяться тематичні заходи та різноманітні акції. Зокрема, 5-го березня у Палаці культури відбулась концертна програма за участю творчих колективів міста.