Архів:  Лютий 20th, 2020

Автор: Світлана Сущинська,  дата:20.02.2020 Новини

15-го лютого вібувся фінальний етап конкурсу краси “Міс Нетішин 2020″. Завдяки старанням організаторів видовищне свято дівочої вроди об’єднало відомих представників модельного бізнесу та зіркових гостей, які серед десяти учасниць обрали найкращу.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:20.02.2020 Новини, Самоврядування

Заступник міського голови Оксана Латишева, що одночасно є головою адміністративної комісії при виконавчому комітеті Нетішинської міської ради, розповіла про обсяг робіт, покладений на очолювану комісію та результативність її діяльності.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:20.02.2020 Культура, Новини

Багато хто з нас у дитинстві починав щось колекціонувати: марки, монети, обгортки тощо. З віком подібні захоплення в одних зникають, а в інших видозмінюються і розвиваються. До когорти останніх відноситься нетішинець Анатолій Токарев, який днями презентував частину власної нумізматичної колекції… Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:20.02.2020 Культура, Новини

13-го лютого у великій залі Палацу культури за участю дитячих творчих колективів відбулася концертна програма “Мелодії закоханих сердець”. Насолодитися музичним компліментом від талановитих виконавців міста мали нагоду усі бажаючі.