Архів:  Лютий 10th, 2020

Автор: Світлана Сущинська,  дата:10.02.2020 Здоровенькі були, Програми
Автор: Наталія Чупилка,  дата:10.02.2020 Новини

Грубим порушенням трудового законодавства вважається використання незадекларованої праці. Для роботодавців-порушників діють штрафні санкції. Проте чимало найманих працівників продовжують отримувуати заробітну плату “в конвертах”. Про механізм легалізації зайнятості в межах Нетішинської міської ОТГ розповіла спеціаліст відділу торгівлі та підприємництва управління економіки… Детальніше »

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:10.02.2020 Новини, Правоохоронні органи

Повідомлення Нетішинського відділення поліції щодо крадіжок на території ринку.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:10.02.2020 Новини

Доволі плідним став початок 2020-го року для колективу Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді. Відразу два конкурси підкорились вихованцям та викладачам закладу.

Автор: Ілона Пашко,  дата:10.02.2020 Культура, Новини

Нетішинка Надія Гусарова поповнила свою скарбничку нагород черговою вокальною перемогою. Цього разу вона приємно вразила суддівську команду фестивалю, який проходив у місті Вінниця.

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:10.02.2020 Медицина, Новини

Перше рішення на користь життя – вакцинація від гепатиту В. ЇЇ роблять новонародженим у перші 24 години. “Дуже важливо, щоб батьки не відмовлялися від щеплення, адже дана вірусна інфекція є загрозливою саме для малюків до року”, – наголошує лікар загальної… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:10.02.2020 Новини

При потребі безоплатну правову допомогу у нашому місті можна отримати у відділі “Нетішинське бюро правової допомоги”. Віднедавна, їхня локація – на першому поверсі адмінбудівлі виконавчого комітету міської ради.