Архів:  Лютий 6th, 2020

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:06.02.2020 Медицина, Новини

Кашлюк – гостре інфекційне захворювання із повітряно-крапельним механізмом передачі. Через те, що симптоми кашлюку спершу нагадують застуду, важливо не зволікати зі зверненням до лікаря, а відтак і з лікуванням. Підхопити цю недугу можна в будь-якому віці. Втім, найчастіше вона вражає… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:06.02.2020 Економіка, Новини

Фонд підтримки і розвитку підприємництва надаватиме допомогу у вигляді компенсації відсоткової ставки до рівня 5-ти, 7-ми та 9-ти відсотків річних за кредитами у гривні. Підприємці, які мають бажання відкрити або розширити власне виробництво повинні подати необхідну інформацію до 11-го лютого… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:06.02.2020 Новини

Довговічність будь-якого дорожнього покриття залежить від якості застосованих матеріалів і належного виконання будівельних робіт. Нетішинці поставили під сумнів якість вкладання бруківки поблизу магазину “Вацак”, що навпроти Торгового центру. Коментар щодо виконання робіт з капітального ремонту тротуару на згаданій території дав… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:06.02.2020 Актуальні новини, Новини, Новини регіону

30-го січня у багатьох містах України представники профспілок вийшли на Всеукраїнську акцію “Хвиля гніву” проти ухвалення Верховною Радою законопроєкту “Про працю”. Долучились до акції протесту й нетішинці.