Архів:  Січень 23rd, 2020

Автор: Катерина Мельник,  дата:23.01.2020 Культура, Новини

З 10 по 12 січня у місто Лева з’їхалася обдарована молодь з різних куточків України, аби продемонструвати свої таланти на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв для дітей та юнацтва “Різдвяні канікули”. Відразу чотири нетішинські колективи захищали честь міста на престижному вокально-хореографічному змаганні…. Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:23.01.2020 Новини, Новини регіону

Поблизу атомної станції і без світла. Саме у таких реаліях доводится жити кривинцям на вул. Садовій. Впродовж 15 років люди безрезультатно поневірялися кабінетами Хмельницькобленерго, втім до цього часу проблема залишається не вирішеною. 16-го січня люди пікетували приміщення Славутського РЕМу з… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:23.01.2020 Новини

Православні та греко-католики відзначають Водохреще 19-го січня. Традиційно у храмах здійснюється особливий чин освячення води, яка набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року. Одним із народних обрядів свята є занурення в ополонку.

Автор: Ілона Пашко,  дата:23.01.2020 Новини

18-го січня небайдужі жителі нашого міста зібралися на екологічну акцію з прибирання дамби та прибережної зони річки Горинь від сміття та чагарнику.