Архів:  Січень 9th, 2020

Автор: Світлана Сущинська,  дата:09.01.2020 Медицина, Новини

Щороку в Україні реєструють близько 6 мільйонів інфекційних захворювань, 98 відсотків з яких припадає на грип та ГРВІ. За даними минулого епідсезону, в нашій країні було зафіксовано сім летальних випадків унаслідок грипу. Жоден із пацієнтів не був щеплений проти даного… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:09.01.2020 Новини

Свій третій десяток розміняло КП НМР “Книги”, що знаходиться на 2-му поверсі будівлі Торгового центру. Під завісу року підприємство звітувало про більше 20 тисяч гривень прибутку, з них більше 8-ми буде перераховано до міського бюджету. Отож, констатуємо факт, що Нетішин… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:09.01.2020 Культура, Новини

Новий рік – це свято, яке люблять усі. А останні дні грудня особливо хвилюючі для малечі, яка по-справжньому вірить в чудеса та щиро радіє солодощам під ялинкою. Аби виправдати сподівання дітлахів та зробити їх настрій дійсно святковим, колектив Палацу культури… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:09.01.2020 Культура, Новини

Дарувати гарний настрій з нагоди новорічно-різдвяних свят можна по-різному, головне, робити це від щирого серця. Саме такий подарунок – тематичну виставу, підготував колектив народного молодіжного театру-студії «Маски» для містян на початку січня.

Автор: Катерина Мельник,  дата:09.01.2020 Новини, Самоврядування

3-го січня відбулася 67-ма (позачергова) сесія Нетішинської міської ради VII скликання. Порядок денний містив 15 питань, більшість з яких стосувались процесу реорганізації Старокривинської сільської ради та створення Нетішинської міської ОТГ.