Архів:  Січень, 2020

Автор: Катерина Мельник,  дата:30.01.2020 Новини

Вперше у Нетішині для багатодітних матусь було організовано День краси. Салонні зачіски, професійний макіяж та манікюр – в переліку послуг імпровізованого салону краси, що працював у стінах Палацу культури 26 січня.

Автор: Катерина Мельник,  дата:30.01.2020 Культура, Новини

Чергову добірку учнівських шедеврів презентували 17-го січня у стінах Нетішинської художньої школи.

Автор: Ілона Пашко,  дата:30.01.2020 Культура, Новини

У першій половині січня яскраво відзначились вихованці Будинку дитячої творчості на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Різдвяні канікули” у Львові. Серед переможців і Народний вокальний ансамбль та студія естрадної пісні «Вернісаж».

Автор: Наталія Чупилка,  дата:30.01.2020 Медицина, Новини

Більшості захворювань, наголошують лікарі, можна уникнути завдяки активному способу життя, здоровому харчуванню, дотриманню гігієни та регулярним обстеженням здоров’я. З колективного імунітету починається успішна протидія й багатьом інфекційним захворюванням. Проте, одним із нагальних та спірних питань сучасності залишається імунізація.

Автор: Катерина Мельник,  дата:30.01.2020 Медицина, Новини

У зв’язку з різким підвищенням показників захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції у Нетішинській міській ОТГ з 28 до 31 січня включно оголошено карантин.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:27.01.2020 Культура, Новини

Триденний фестиваль “Різдвяні канікули” у Львові – це вже добра традиція й для учасників хореографічного колективу “Шарм”. Й щоразу – це успіх!

Автор: Ілона Пашко,  дата:27.01.2020 Новини

21-го січня у Палаці культури зібралися гості, ветерани та просто небайдужі люди, аби відзначити 76 річницю звільнення Нетішина від нацистських окупантів.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:27.01.2020 Новини

У сучасному українському національному календарі 22-ге січня є Днем соборності України. Підписання у 1919 році Акта злуки між Українською Народною Республікою та Західноукраїнською Народною Республікою стало важливою віхою на шляху до єдності та незалежності держави Україна.Про цю та інші історичні… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:27.01.2020 Культура, Новини

З 15-ти виступів вихованців Будинку дитячої творчості на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Різдвяні канікули” у Львові – 13 відзначили першими місцями. Серед переможців – підопічні Олени Маркової, керівника студії сучасного танцю “Флеш”.

Автор: Катерина Мельник,  дата:23.01.2020 Культура, Новини

З 10 по 12 січня у місто Лева з’їхалася обдарована молодь з різних куточків України, аби продемонструвати свої таланти на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв для дітей та юнацтва “Різдвяні канікули”. Відразу чотири нетішинські колективи захищали честь міста на престижному вокально-хореографічному змаганні…. Детальніше »