Архів:  Грудень, 2019

Автор: Ілона Пашко,  дата:30.12.2019 Новини, Спорт

З 20-го по 22-ге грудня у залі боксу КДЮСШ проходив Відкритий чемпіонат міста з боксу пам’яті заслужених тренерів України Віталія Мартиненка та Юрія Тончука.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:30.12.2019 Медицина, Новини

Чимало українців досі вірять, що вакцина може ослабити імунну систему, її не варто вводити дітям з хронічними захворюваннями тощо. Враховуючи рекомендації Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, нетішинські лікарі спростовують найпоширеніші міфи про вакцинацію.

20-го грудня під головуванням Олександра Супрунюка відбулася 66-та сесія Нетішинської міської ради VII скликання. Депутати розглянули 90 питань порядку денного, більшість з яких – земельні. Найважливішим рішенням засідання було прийняття бюджету Нетішинської міської ОТГ на 2020-й рік.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:30.12.2019 Актуальні новини, Новини

У день Святого Миколая працівники виконавчого комітету об’єднали зусилля та вперше організували благодійну акцію «Відкрий серце для добра» на підтримку п’ятирічної нетішинки Маргарити Машук.

Автор: Ілона Пашко,  дата:30.12.2019 Актуальні новини, Новини, Правоохоронні органи

27-го грудня в рамках проекту “Поліцейський офіцер громади” відбулось офіційне відкриття поліцейської станції у приміщені виконавчого комітету міської ради. ЇЇ працівники виконуватимуть обов’язки дільничних, а сам проект покликаний забезпечити відкриту та тісну співпрацю громади з правоохоронцями заради створення безпечного середовища… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:27.12.2019 Новини, Новини регіону

20-го грудня відбулося 29-те пленарне засідання Хмельницької обласної ради. Депутати розглянули понад півсотні питань, з-поміж іншого, затвердили обласний бюджет на 2020 рік.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:27.12.2019 Культура, Новини

19-го грудня відбулося символічне запалення вогнів головної ялинки міста. Ця подія ознаменувала початок новорічно-різдвяних гулянь. Впродовж дійства звучали щирі побажання щастя, здоров’я, добробуту, гарного настрою від Святого Миколая і його помічників.

Автор: Ілона Пашко,  дата:27.12.2019 Новини

Щороку 22-го грудня в день зимового сонцестояння в Україні відзначається День енергетика. Напередодні ж, у п’ятницю, велика зала Палацу культури гостинно зібрала усіх тих, хто працює у цій галузі.

Автор: Катерина Мельник,  дата:23.12.2019 Культура, Новини

16-го грудня наймолодші вихованці гуртків, що функціонують на базі нетішинського Палацу культури, взяли участь у святковому дійстві до дня Святого Миколая. Порадіти успіхам починаючих артистів прийшли батьки, бабусі, дідусі, братики та сестрички.

Автор: Ілона Пашко,  дата:23.12.2019 Програми, Цікаво знати