Архів:  Серпень 8th, 2019

Автор: Галина Місюк,  дата:08.08.2019 Новини, Самоврядування

На 2 серпня було заплановане 59 пленарне засідання НМР 7 скликання. На жаль, сесія не відбулася, та відзнаку Президента України «За участь в АТО» вручили. Адже для цього не потрібно чекати на кворум. Достатньо присутності тих, хто дійсно думає про… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:08.08.2019 Актуальні новини, Новини

Наше місто називають «чистим». На жаль, не тому, що ми не смітимо. Не навчилися іще усі містяни відповідати за власні вчинки. Ось і забезпечують порядок у Нетішині комунальники. Правда, не усі цінують чужий труд та усвідомлюють, які фінансові витрати на… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:08.08.2019 Актуальні новини, Новини

КП НМР «ЖКО» за останній рік дещо змінило власну діяльність. Адже стало управителем 58 багатоквартирних будинків. Отож, господарську діяльність узгоджує із співвласниками будинків на зборах. Адміністрація комунального підприємства вивчає досвід роботи колег із Хмельницького, Вараша та Івано-Франківська. Адже багато виробничих… Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:08.08.2019 Актуальні новини, Новини

4 серпня у Старокривинській Свято-Дмитріївській церкві пройшла перша урочиста служба у складі Православної Помісної Церкви України.

Автор: Катерина Мельник,  дата:08.08.2019 Культура, Новини

На початку серпня свої двері дітям різного віку гостинно відчинив християнський табір «Веселі канікули з Богом».