Архів:  Серпень 5th, 2019

Автор: Галина Місюк,  дата:05.08.2019 Актуальні новини, Новини

Опубліковано Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб… Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:05.08.2019 Новини, Правоохоронні органи

Сектор ювенальної превенції Нетішинського відділення поліції турбується про безпеку дітей влітку. Аби відпочинок для школярів видався цікавим та безпечним, поліція проводить профілактичні заходи.

Автор: Катерина Мельник,  дата:05.08.2019 Актуальні новини, Новини

Наступного року Україну може накрити епідемія дифтерії. Такий прогноз дають фахівці. Постраждати від цієї недуги можуть десятки тисяч осіб. А ось лікувати хворих нічим – в українських лікарнях немає протидифтерійної сироватки. Така ж ситуація і в КНП НМР «Центр ПМСД»…. Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:05.08.2019 Актуальні новини, Новини

1 серпня відзначають День боротьби з лінню.

Автор: Катерина Мельник,  дата:05.08.2019 Актуальні новини, Новини

Минулого місяця у Нетішині домашній собака загриз червоного лиса, який, як виявило дослідження, був інфікований сказом. Фахівці вакцинували нещепленого пса та запровадили карантинні заходи на околицях міста. На визначених територіях наразі здійснюється подвірний обхід дворів господарств, з метою обліку всіх… Детальніше »