Архів:  Серпень 1st, 2019

Автор: Галина Місюк,  дата:01.08.2019 Актуальні новини, Новини

Уже з 2018 року у Нетішині розпочали викладати сучасні покриття при облаштуванні тротуарів. В одних місцях використовували штучну плитку, в інших – натуральну. У 2019 році значна сума виділена НМР на ремонт тротурів та доріжок. Замовниками робіт є управління капітального… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:01.08.2019 Новини, Правоохоронні органи

У кінці липня рятувальники провели традиційний рейд, відвідавши одиноко проживаючих громадян. Спільно із представниками соцзахисту та нашої телерадіокомпанії фахівці обстежили оселі нетішинців та роз’яснили алгоритм дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Автор: Катерина Мельник,  дата:01.08.2019 Актуальні новини, Новини

30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Цей злочин є третім за прибутковістю після торгівлі зброєю та наркотиками. На превеликий жаль, торгівля людьми не втрачає актуальності і в ХХІ столітті.

Автор: Катерина Мельник,  дата:01.08.2019 Актуальні новини, Новини

У передостанній день липня світова спільнота відзначала День дружби. Щороку популярність свята зростає і все більше людей долучаються до його святкування. Наша знімальна група також не оминула увагою цей день, та провела невелике соціологічне опитування серед містян на предмет того,… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:01.08.2019 Новини, Освіта

26 липня цьогорічні випускники побачили результати вступної кампанії-2019. Розподіл місць відбувся за алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлення. Цього року вступити на місця бюджету найскладніше було на «міжнародні» спеціальності – прохідний бал на них становить понад 190. Про ТОП-10… Детальніше »