Архів:  Червень, 2019

Автор: Галина Місюк,  дата:27.06.2019 Новини, Самоврядування

У вівторок наша знімальна група зустрілася із Олександром Супрунюком, щоб почути відповіді на два питання, а саме: про результати «круглого столу» щодо обговорення проекту Закону України «Про зміну меж районів Хмельницької області» та про зустрічі міського голови із мешканцями будинків…. Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:27.06.2019 Актуальні новини, Новини

У розпалі оздоровча кампанія-2019. Організовують літній відпочинок дітей як батьки, так і держава, й органи місцевого самоврядування. Цього року внесено зміни у Закон України «Про оздоровлення та відпочинок дітей». Розширено категорії дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Згідно… Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:27.06.2019 Новини, Освіта

Цьогоріч у пришкільних таборах нашого міста гарно і з користю провели час 475 дітей. Уже традиційно вихованці щодня мали екскурсії, семінари, тренінги та інше. Головний акцент у 2019 році був поставлений на нову систему харчування для школярів.

Автор: Катерина Мельник,  дата:24.06.2019 Програми, Цікаво знати
Автор: Світлана Сущинська,  дата:24.06.2019 Новини, Освіта

12 червня в зош №1 відбулося засідання колегії управління освіти. Представники освітньої галузі міста обговорювали продуктивні зміни НУШ, культуру партнерства в Новій українській школі та перспективи розвитку освітньої програми.

Автор: Ілона Пашко,  дата:24.06.2019 Новини, Правоохоронні органи

У період святкувань підрозділи ДСНС знаходилися на посиленому варіанті несення служби.

Автор: Галина Місюк,  дата:20.06.2019 Актуальні новини, Новини

16 червня на рівні держави вшанували рятівників життів людських. У п’ятницю відбулися традиційні урочистості з нагоди професійного свята для працівників медичних комунальних закладів Нетішина.

Автор: Ілона Пашко,  дата:20.06.2019 Культура, Новини

14 червня у великій залі Палацу культури відбувся випускний вечір-2019 вихованців Початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу “Нетішинська міська художня школа”.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:20.06.2019 Актуальні новини, Новини

У цьому році в Україні з’явилося нове державне свято – День Батька. Як і у всьому світі, його відзначають у третю неділю червня. Згідно з указом, цей день має на меті сприяти «розвитку сім’ї як основи суспільства і підвищенню статусу… Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:18.06.2019 Новини, Правоохоронні органи

Літній відпочинок, як правило, проходить у лісі, біля водних об’єктів. Тут можна знайти бажану прохолоду у спекотний літній день. Та, заходячи у воду, не потрібно забувати про елементарні правила поведінки на воді, адже саме через необережність найчастіше гинуть люди. Щороку… Детальніше »