Архів:  Січень 17th, 2019

Автор: Світлана Сущинська,  дата:17.01.2019 Новини, Освіта

10 січня на базі Нетішинської зош №1 проходив 1 тур 3-го етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін. Того дня в режимі онлайн працювали знавці історії та астрономії.

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.01.2019 Актуальні новини, Новини

Зимові канікули для нетішинських школярів продовжили ще на тиждень. Причина – спалах захворюваності на грип та ГРВІ. За два тижні 2019-го у місті зафіксовано 10 випадків грипу.

Автор: Галина Місюк,  дата:17.01.2019 Актуальні новини, Новини

2 січня у селі Улашанівка Славутського району сталася надзвичайна подія. На щастя, завдяки злагодженим діям дорослих вдалося вберегти життя двом хлопчикам. Героїчний вчинок працівника ХАЕС та членів колективу Улашанівської амбулаторії сімейної медицини є прикладом для наслідування.

Автор: Галина Місюк,  дата:17.01.2019 Новини, Правоохоронні органи

Початок року – час підведення підсумків роботи за рік минулий. Готують такі звіти і представники Нетішинського відділення поліції Славутського відділу Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області. Про результати роботи за 2018 рік розповіла інспектор сектору моніторингу Славутського відділу поліції… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.01.2019 Актуальні новини, Новини

Близько двох сотень лебедів оселилися на водосховищі Хмельницької АЕС. Люди з прилеглих міст і сіл регулярно підгодовують пернатих та не нехтують можливістю зробити пам’ятні фото на фоні лебединої зграї.