Архів:  Січень 10th, 2019

Автор: Галина Місюк,  дата:10.01.2019 Культура, Новини

8 січня у трудових колективах Нетішина лунали колядки. З різдвяними вітаннями завітали колядники ПСМНЗ «Нетішинська міська школа мистецтв», ПК та БК. У ТРК колядували представники зразкової вокально-фольклорної студії «Роксолана».

Автор: Галина Місюк,  дата:10.01.2019 Новини, Правоохоронні органи

Напередодні новорічно-різдвяних свят представники ДСНС перевірили культові споруди. Звертали увагу на наявність вогнегасників, евакуаційні виходи та інше.

Автор: Катерина Мельник,  дата:10.01.2019 Актуальні новини, Новини

Відповідно до розпорядження міського голови «Про епідситуацію з гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу в місті Нетішині», у зв’язку з різким підвищенням показників захворюваності на грип та ГРВІ з 9 по 11 січня включно в місті обмежено проведення культурно-масових заходів… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:10.01.2019 Культура, Новини

У період новорічно-різдвяних свят низку заходів нетішинцям пропонує відвідати творчий колектив Палацу культури. Традиційно у цей час у стінах закладу відбуваються новорічні ранки для дітей, а також йдуть вистави від Народного молодіжного театру-студії «Маски».

Автор: Катерина Мельник,  дата:10.01.2019 Новини, Освіта

Кожний дошкільний навчальний заклад міста радісно та весело зустрів Новий 2019-й рік. Ми покажемо новорічну забаву у днз №4 «Вогник».