Архів:  Серпень 20th, 2018

Автор: Галина Місюк,  дата:20.08.2018 Новини, Правоохоронні органи

13 серпня у Хмельницькій області розпочалася комплексна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення. Планується проаналізувати стан виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльність аварійно-рятувальних служб та діяльність… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:20.08.2018 Новини, Правоохоронні органи

15 серпня у Нетішині в рамках комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту працювала комісія ДСНС. Відпрацьовувалися дії у разі виявлення радіаційно небезпечного предмета.

Автор: Галина Місюк,  дата:20.08.2018 Актуальні новини, Новини

Управлінню капітального будівництва виконавчий комітет Нетішинської міської ради передає функції замовника будівництва об’єктів, таких як ремонт у закладах освіти, культури та медицини, а також ремонт доріг, будівництво водопроводу та інші важливі проекти.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:20.08.2018 Новини, Спорт

З 6 по 12 серпня в смт. Чемерівці проходило одночасно два турніри з боксу: Всеукраїнський відкритий турнір серед жінок (молодь, юніорки, дівчата) та Кубок України серед жінок (еліта) відбірковий до Чемпіонату світу. В останньому збірна Хмельниччини стали другою, в командному… Детальніше »