Архів:  Серпень 16th, 2018

Автор: Галина Місюк,  дата:16.08.2018 Новини, Спорт

Учасницею півмарафону у Чехії та двотижневого забігу у Франції стала нетішинка Світлана Ільченко. Вражає вона співрозмовників не лише власною красою і розумом, а й витривалістю і позитивним мисленням, що допомагають їй досягати успіхів у житті.

Автор: Галина Місюк,  дата:16.08.2018 Актуальні новини, Новини

10 серпня Хмельницьку АЕС відвідала делегація Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Представники комісії цікавилися обсягами та особливостями виробництва, напрямками інвестування коштів, передбачених у тарифі на електроенергію, темпами реалізації інвестиційних проектів та перспективою розвитку… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:16.08.2018 Новини, Правоохоронні органи

У понеділок представники ДСНС отримали повідомлення про загоряння сміття на ринку Нетішина. Рятувальники швидко відреагували і ліквідували пожежу.

Автор: Галина Місюк,  дата:16.08.2018 Новини, Правоохоронні органи

Минулого тижня ми повідомляли про знешкодження гнізда комах у садовому товаристві «Господар». Сьогодні представник ДСНС розповість, як вберегтися від ос, бджіл та шершнів.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:16.08.2018 Культура, Новини

14 серпня відзначали велике церковне свято – Маковія, Медовий Спас або Маковий Спас. У цей день православні християни освячували особливі букети квітів – «маковійчики».