Архів:  Липень, 2018

Автор: Світлана Сущинська,  дата:30.07.2018 Новини, Правоохоронні органи

25 липня на базі КМЗ НМР «СМСЧ м. Нетішина» працівники ДСНС провели тактико-спеціальні навчання. Такі умовні «займання» рятувальники проводять з метою попередити непередбачувані ситуації, а у разі їх виникнення бути готовими до локалізації та гасіння пожеж.

Автор: Катерина Мельник,  дата:30.07.2018 Культура, Новини

Навесні відбувся фінальний етап заочного Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея». З-поміж учнівських робіт з усієї України, кращим визнали малюнок нетішинки Дар’ї Богданової.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:30.07.2018 Культура, Новини

У вихованки Ольги Дьячиної, Вікторії Остапчук нові перемоги. Цього разу солістка зразкового вокального ансамблю та студії естрадної пісні «Вернісаж» побувала у Болгарії на міжнародному конкурсі “СЛАВЯНСКИЙ ВЕНЕЦ”. В результаті – у дівчини два 1х місця.

Автор: Катерина Мельник,  дата:30.07.2018 Медицина, Новини

Міжнародна подія, присвячена проблемам гепатиту відзначається 28 липня. Всесвітній день боротьби з гепатитом заснований Всесвітньою асамблеєю охорони здоров’я в 2010 році.

Автор: Катерина Мельник,  дата:26.07.2018 Медицина, Новини

У природі активність кліщів спостерігається з березня по листопад та протягом року має два виражених піки активності – в квітні – травні та серпні – вересні. Небезпечними ці істоти є тому, що нерідко є збудниками інфекційної хвороби Лайма. Як вберегтись… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:26.07.2018 Новини

В Україні відбувається реформа служби зайнятості, зокрема, перетворення районних центрів у філії. Реорганізація передбачає передачу адміністративно-господарських функцій з базового на регіональний рівень, що призведе до збільшення чисельності працівників, які надають послуги за рахунок зменшення адміністративно-господарського персоналу. Стосується це і нетішинського… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:26.07.2018 Новини, Самоврядування

Чергова зустріч представників місцевих медіа з Олександром Супрунюком відбулась 23 липня.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:24.07.2018 Новини, Освіта

Визначено переможця конкурсу на посаду директора «Інклюзивно-ресурсного центру» НМР. Про основні завдання та мету закладу розповіла директор ІРЦ НМР – Ольга Гуменюк.

Автор: Катерина Мельник,  дата:24.07.2018 Медицина, Новини

11 липня у стінах Центру первинної медико-санітарної допомоги відбувся одноденний тренінг для лікарів-терапевтів, лікарів загальної практики сімейної медицини та педіатрів.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:24.07.2018 Новини, Правоохоронні органи

15 червня місцеві правоохоронці познайомились з новим керівником Нетішинського відділення поліції Славутського відділу поліції. За місяць роботи на новій посаді у Володимира Загорського уже склались перші враження від очолюваного ним колективу.