Архів:  Червень, 2018

Автор: Світлана Сущинська,  дата:29.06.2018 Культура, Новини

Уже традиційним є святкування в останню неділю червня Дня молоді. Приємно, що талановитих юнаків і дівчат, які активно формують свої стосунки зі світом і впевнено крокують вперед, у нашому місті чимало. Напередодні свята у ПК віншували найуспішніших представників нетішинської молоді.

Автор: Катерина Мельник,  дата:29.06.2018 Культура, Новини

Остання неділя червня виявилася доволі прохолодною, проте це не стало на заваді гулянням з нагоди Дня молоді у парковій зоні поблизу міської сцени.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:29.06.2018 Новини, Освіта

Минулими вихідними у нашому місті проходили випускні вечори. Це незабутні, водночас радісні та сумні миті розставання зі школою, затишними класами, гомінкими коридорами, щирими друзями й добрими наставниками. Традиційно, юнаки та дівчата кружляли у вирі випускного вальсу, хлібом-сіллю дітей проводжали у… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:25.06.2018 Актуальні новини, Новини

Про особливості роботи Славутського об’єднаного міського військового комісаріату, про призовну кампанію та набір контрактників знімальній групі ТРК розповів новопризначений військовий комісар Вадим Жураковський.

Автор: Катерина Мельник,  дата:25.06.2018 Новини, Освіта

20 червня в усіх загальноосвітніх закладах міста відбулися святкові лінійки з нагоди закриття табірної зміни.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:25.06.2018 Культура, Новини

Нетішинці є активними учасниками важливих і визначних подій не тільки в рідному місті, але й поза його межами. Зокрема, плідно працюють у своїй сфері на збудування і процвітання нашої Батьківщини члени літературно – мистецького об’єднання “Життя і слово”, яке функціонує… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:25.06.2018 Новини, Освіта

1 червня на базах усіх загальноосвітніх навчальних закладів нашого міста запрацювали оздоровчі пришкільні табори. Традиційно, за час відпочинку учасники зміни беруть участь у різнопланових заходах і організованих екскурсіях.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:21.06.2018 Актуальні новини, Новини

У червні традиційно святкують власне професійне свято медичні працівники. На рівні держави вшановують рятівників людських життів. У нашому місті відбулися урочистості і з нагоди професійного свята для працівників КМЗ НМР «СМСЧ м. Нетішина» та КНП НМР «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Автор: Галина Місюк,  дата:21.06.2018 Новини, Правоохоронні органи

15 червня начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, полковник поліції Василь Віконський, представив особовому складу, журналістам та іншим гостям зустрічі тимчасово виконуючого обов’язки керівника Нетішинського відділення поліції Славутського відділу поліції Володимира Загорського.

Автор: Катерина Мельник,  дата:21.06.2018 Новини, Освіта

14 червня відбулось чергове засідання колегіального органу управління освіти. Присутні підсумували результати навчального року, що минув, та окреслили плани на найближче майбутнє.