Архів:  Квітень, 2018

Автор: Світлана Тімченко,  дата:30.04.2018 Культура, Новини

23 квітня відзначали Всесвітній день книги та авторського права. Уже традиційно з цієї нагоди на гостини до міського краєзнавчого музею приїжджають колеги із Острога та знайомлять нетішинців із старовинними та цікавими книгами. Цього разу побачити унікальні пам’ятки пощастило школярам із… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:26.04.2018 Культура, Новини

22 квітня зразкова вокально-фольклорна студія “Роксолана” запросила нетішинців на свято музики з нагоди 15-річчя колективу. Яскраво і колоритно містянам розповіли про давні українські традиції та подарували чимало як жартівливих, так і журливих старих українських пісень.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:26.04.2018 Актуальні новини, Новини

День довкілля – це всеукраїнське свято, яке відзначається щорічно в третю суботу квітня. Його головна мета – підвищення рівня свідомості українців у питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища. Із залученням громадськості, підприємств, установ, організацій, навчальних закладів відбуваються різні заходи,… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:26.04.2018 Новини, Правоохоронні органи

19 квітня у стінах зош №4 відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Організатори заходу, ІІІ державний пожежно-рятувальний загін та управління освіти, задались метою навчити підростаюче покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих надзвичайних… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:23.04.2018 Актуальні новини, Новини

5 квітня у Хмельницькій філармонії вручили дипломи та відзнаки «Ангел добра» переможцям регіонального конкурсу «Благодійна Хмельниччина-2017». Уже вдруге конкурс організовує Асоціація благодійників України. У 5 з 10 номінацій відзначили нетішинських благодійників, а саме: «Нетішинську самооборону», БДТ та приватного підприємця Олександра… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:23.04.2018 Актуальні новини, Новини

Диплом та відзнаку «Ангел добра» отримав на регіональному конкурсі “Благодійна Хмельниччина-2017″ Нетішинський БДТ.

Автор: Галина Місюк,  дата:23.04.2018 Актуальні новини, Новини

У регіональному конкурсі «Благодійна Хмельниччина-2017» Олександр Миклуш отримав 2 місце у номінаціях «Громадянська благодійність» та «Благодійність в освіті та культурі».

Автор: Світлана Сущинська,  дата:23.04.2018 Новини, Освіта

18 квітня на базі НВК проходили змагання з військового триборства допризовної та призовної молоді. У спортивному заході взяли участь 11-класники усіх шкіл міста.

Автор: Катерина Мельник,  дата:23.04.2018 Новини, Правоохоронні органи

Черговий рейд минулого тижня провели рятувальники у всіх дошкільних та загальноосвітніх закладах міста. Працівники ДСНС вкотре застерегли дітей від недбалого поводження з вогнем не лише в побуті, а й під час відпочинку.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:23.04.2018 Вісті зі школи, Програми