Архів:  Березень 15th, 2018

Автор: Галина Місюк,  дата:15.03.2018 Новини, Самоврядування

На 39 сесії Нетішинської міської ради 7 скликання депкорпус затвердив звіт про виконання загального та спеціального фондів бюджету міста за 2017 рік. 6 березня начальник управління фінансів озвучила звіт, зупинившись на надходженнях та видатках бюджету-2017. Учасниками зустрічі стали, в основному,… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:15.03.2018 Актуальні новини, Новини

Напередодні міжнародного жіночого дня досвідом роботи у напрямку реалізації гендерної політики в регіоні з нетішинцями поділилась голова правління Хмельницької обласної громадської організації Подільський центр «Гендерна рада» Тетяна Баєва.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:15.03.2018 Культура, Новини

2-3 березня викладачі та учні ПСМНЗ «Школа мистецтв» були учасниками яскравої мистецької події – І-го Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зіркове сяйво-2018». Дійство об’єднало творчих дітей та молодь Болгарії, Польщі та різних куточків України. Нетішинці виступили надзвичайно успішно.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:15.03.2018 Культура, Новини

Хмельницька обласна філармонія долучилася до мистецького проекту «Дитяча філармонія», мета якого – дати юним обдаруванням Хмельниччини унікальну можливість виступити на одній сцені з професійним колективом, а подолянам – почути і побачити своє музичне «завтра». До творчої співпраці традиційно запрошуються музичні… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:15.03.2018 Новини, Освіта

Традиційне шкільне свято – свято Букваря – відбулося у 1-Б класі Нетішинської зош № 1. Це свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком.