Архів:  Березень 12th, 2018

Автор: Галина Місюк,  дата:12.03.2018 Новини, Самоврядування

2 березня депутати Нетішинської міської ради 7 скликання зібралися на чергове пленарне засідання. У проекті порядку денного було зазначено більше півтори сотні питань. Розглянули їх обранці за 4 години.

Автор: Галина Місюк,  дата:12.03.2018 Актуальні новини, Новини

Після пленарного засідання гостра дискусія із деяких питань перейшла із сесійного залу у соціальні мережі. Саме це стало причиною зустрічі місцевих ЗМІ із керівниками міста та представником депутатського корпусу. Міський голова і його заступник, секретар міської ради і депутат пояснили… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:12.03.2018 Новини, Правоохоронні органи

Насолоджуючись останніми сніжним днями, громадяни все частіше проводять своє дозвілля на вкритих кригою річках та озерах, проте працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій застерігають – такі забави можуть бути небезпечними.

Автор: Галина Місюк,  дата:12.03.2018 Культура, Новини

В останній день зими у залі ПК панувала весна і справжнє свято музики, яке подарувала Національна заслужена капела бандуристів України ім. Георгія Майбороди. Саме з Хмельниччини розпочав колектив власне турне містами країни.

Автор: Катерина Мельник,  дата:12.03.2018 Культура, Новини

Чергову виставку молодих і талановитих презентували нетішинцям 2 березня у мистецькій галереї.

Автор: Катерина Мельник,  дата:12.03.2018 Культура, Новини

6 березня у великій залі міського ПК відбулись урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:12.03.2018 Культура, Новини

У перший весняний день працівники ПК запросили нетішинців на молодіжно- розважальне шоу, програму «Хто зверху?». Впродовж вечора молоді представники сильної та прекрасної статей з»ясовували, хто ж з них усе-таки головний.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:12.03.2018 Культура, Новини

6 березня напередодні свята усіх жінок та Шевченківських днів у ПСМНЗ «Нетішинська художня школа» презентували дві виставки учнівських робіт.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:12.03.2018 Вісті зі школи, Програми