Архів:  Березень 5th, 2018

Автор: Світлана Сущинська,  дата:05.03.2018 Новини, Освіта

24 лютого в КЮТ проходив родинний конкурс за участю вихованців гуртка «Початкового технічного моделювання» та їхніх рідних. У рамках заходу команди демонстрували теоретичні знання та практичні навички з технічного моделювання.

Автор: Катерина Мельник,  дата:05.03.2018 Новини, Освіта

Наступний навчальний рік освітяни розпочнуть зі змін. З першого вересня першокласники навчатимуться за Новою українською школою. Тому вже зараз вчителі початкових класів активно готуються до нововведень.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:05.03.2018 Культура, Новини

27 лютого до ПСМНЗ «Міська школа мистецтв» завітали слухачі Рівненського центру підвищення кваліфікації та перепідготовки працівників культури Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. У рамках проведення курсів з підвищення кваліфікації, викладачі мистецьких закладів західного регіону вдосконалювали свою фахову майстерність.

Автор: Галина Місюк,  дата:05.03.2018 Новини, Правоохоронні органи

У період похолодання представники ДСНС традиційно проводять перевірку підвальних приміщень. Адже у холодну пору року ризик виникнення пожеж зростає. Взимку безхатченки тепла і притулку шукають саме у підвалах.

Автор: Галина Місюк,  дата:05.03.2018 Новини, Правоохоронні органи

Проводять рейди рятувальники не лише у багатоповерховій забудові міста, а й у старій частині Нетішина. Та, на жаль, традиційні профілактичні заходи не гарантують безпеку. Запобігти біді господарі можуть, дотримуючись усіх правил поводження з вогнем у зимовий період.

Автор: Галина Місюк,  дата:05.03.2018 Вісті зі школи, Програми