Архів:  Лютий 22nd, 2018

Автор: Світлана Сущинська,  дата:22.02.2018 Культура, Новини

20 лютого українці відзначали переломну дату новітньої історії нашої держави – річницю розстрілів на столичному Євромайдані. Цього дня свідомі громадяни вшановували подвиг учасників Революції Гідності та пам’ять Небесної Сотні. Тих, хто віддав своє життя захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:22.02.2018 Культура, Новини

Одне із завдань, яке поставили перед собою працівники Нетішинського краєзнавчого музею, це документування історії рідного краю. З цією метою навіть запровадили видання “Вісника Нетішинського краєзнавчого музею”, яке стало важливим кроком на шляху становлення локального та загальноукраїнського краєзнавства. 15 лютого відбулася… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:22.02.2018 Актуальні новини, Новини

Цього тижня у зв’язку з поривом на тепломережі Нетішина були здійснені заходи по відключенню споживачів від мережі теплопостачання та гарячого водопостачання на вулицях Будівельників та Набережній, а також у днз №3 і 9 та акушерсько-гінекологічному відділенні. Про це та про… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:22.02.2018 Культура, Новини

Наймолодший вокальний колектив ПК «Камелія» впевнено набирає оберти, розширюючи географію своїх виступів. Нещодавно талановиті вихованці Камілли Пельванової-Геворкян підкорили Міжнародний чемпіонат мистецтв.

Автор: Галина Місюк,  дата:22.02.2018 Новини, Правоохоронні органи

У Нацполіції є вакансії