Архів:  Лютий 8th, 2018

Автор: Світлана Тімченко,  дата:08.02.2018 Актуальні новини, Новини

5 лютого у Нетішині розпорядженням міського голови оголошено карантин у зв’язку з різким підвищенням показників захворюваності на грип та ГРВІ. Така ж ситуація спостерігається загалом по області, у найбільшій зоні ризику – дошкільники та школярі. Хоча перевищення епідпорогу у нашому… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:08.02.2018 Новини, Освіта

В останній день січня колегіальний орган управління освіти провів робоче засідання у зош №1, на яке були запрошені керівники навчальних закладів, їхні заступники, методисти та громадськість міста. У рамках зустрічі присутні обговорювали важливі питання діяльності дошкільних та загальноосвітніх закладів.

Автор: Катерина Мельник,  дата:08.02.2018 Актуальні новини, Новини

У сучасному світі все більшої актуальності набувають тренінги з особистісного самовдосконалення. Все більше людей активно займаються самопізнанням та саморозвитком, адже це дозволяє їм сповна реалізувати свій потенціал. Якщо для міст-мільйонників такі тренінги не в новину, то для Нетішина – вперше.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:08.02.2018 Новини, Освіта

Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл-Джура» проводиться в Україні з 2007го року, нетішинці беруть у ній участь з 2009го, у тому числі представляють наше місто на обласному етапі змагань у Хмельницькому. Цьогоріч вирішили ґрунтовніше підготуватись до третього етапу і з початку навчального… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:08.02.2018 Культура, Новини

В останній день січня у виставковій галереї «Арт-пласт» відкрилась експозиція робіт випускників 2017го року ПСМНЗ «Нетішинська ХШ». На виставці представлена різнопланова дитяча творчість, за якою стоїть натхненна праця талановитих педагогів.