Архів:  Лютий 5th, 2018

Автор: Галина Місюк,  дата:05.02.2018 Здоровенькі були, Програми
Автор: Світлана Тімченко,  дата:05.02.2018 Актуальні новини, Новини

29 січня представники влади, дотичні до медичної галузі фахівці зібрались у хабі на координаційну раду з питань охорони здоров’я. Обговорювали нагальні питання та проблеми, що мають місце у міській медсанчастині, а також програму впровадження реформи системи охорони здоров’я у Нетішині…. Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:05.02.2018 Культура, Новини

Наприкінці зимово-новорічних свят у початковому спеціалізованому мистецькому закладі «Нетішинська ХШ» традиційно проходить виставка учнівських робіт, де представлена різнопланова дитяча творчість, на тему «Кольорова і ясна йде до нас зима».

Автор: Світлана Сущинська,  дата:05.02.2018 Новини, Освіта

З 10 по 12 січня у Львові проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули», який уже 26 років поспіль збирає талановитих дітей та молодь з різних куточків України в період новорічно-різдвяних свят. Постійними учасниками дійства є вихованці Лариси… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:05.02.2018 Новини, Спорт

Початок року для вихованців ДБК «Максим» позначився важливою подією – хлопці та дівчата гідно представили місцеву школу боксу на регіональних змаганнях і отримали право захищати честь Нетішина на Чемпіонаті України.