Архів:  Січень, 2018

Автор: Галина Місюк,  дата:18.01.2018 Новини, Освіта

17 січня – День дітей-винахідників. Саме про таких талановитих учнів наш сюжет «Резонансу». Знайомтеся із юними Ейнштейнами, переможцями інтелектуального конкурсу із цифрових вимірювань у шкільній освіті, ініційованого Малою академією наук та науково-виробничим підприємством «Engler».

Автор: Галина Місюк,  дата:18.01.2018 Новини, Правоохоронні органи

Начальник сектору превентивної діяльності Нетішинського відділення поліції, Петро Чесновський, підвів підсумки роботи за попередній рік та зупинитися на проблемних питаннях у роботі дільничних офіцерів.

Автор: Катерина Мельник,  дата:18.01.2018 Новини, Освіта

Минулого тижня юні нетішинські шахісти позмагались за звання кращого на відкритому «Новорічному турнірі» на базі позашкільного навчального закладу Клуб “Юний технік”.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:18.01.2018 Культура, Новини

14го січня у Нетішині відбувся 2й різдвяний фестиваль мистецтв «Нетішинська коляда». Захід проходив за підтримки управління культури та ВК НМР, організатором виступив ПК.

Автор: Галина Місюк,  дата:15.01.2018 Новини, Правоохоронні органи

Продовжуємо цикл сюжетів про роботу дільничних офіцерів сектору превенції Нетішинського відділення поліції, познайомимо зі старшим шерифом, Андрієм Ніжником.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:15.01.2018 Актуальні новини, Новини

29 серпня на телеканалі СТБ стартував 7 сезон «Мастер Шефа». Серед учасників, які демонстрували членам журі знання теорії кулінарії і вміння готувати, була Каріна Аванесова. Нетішинка дійшла до фіналу та отримала омріяний кітель, а повернувшись, почала ділитися кулінарними знаннями та… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:11.01.2018 Новини, Самоврядування

У кінці року міський голова спілкувався із місцевими журналістами. На останній зустрічі говорив про зроблене за 2017 рік та про плани на найближче майбутнє

Автор: Галина Місюк,  дата:11.01.2018 Новини, Правоохоронні органи

Про роботу дільничного офіцера сектору превенції Нетішинського відділення поліції, Віталія Бабійчука.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:11.01.2018 Новини, Освіта

Закінчився 4й сезон вокального шоу “Голос. Діти”, де юні таланти мають можливість побачити великий шоу-бізнес зсередини й отримати звання голосу країни. Щосезону в проекті пробують власні сили вихованці Ольги Дьячиної, цього разу на усю країну засвітився Єгор Горлов – на… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:09.01.2018 Надбання міста, Програми