Архів:  Січень, 2018

Автор: Галина Місюк,  дата:29.01.2018 Актуальні новини, Новини

Минулого року за кошти міського бюджету було придбано лапароскопічне обладнання, частина з якого передана акушерсько-гінекологічному відділенню КМЗ НМР «СМСЧ м. Нетішина». Що з його допомогою зможуть зробити лікарі, нам розповів завідувач цього відділення, Алім Коптюк.

Автор: Катерина Мельник,  дата:29.01.2018 Відео, Культура, Новини

16-17 січня «Нетішинська міська художня школа» приймала гостей – слухачів Рівненського центру підвищення кваліфікації та перепідготовки працівників культури Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв.

Автор: Катерина Мельник,  дата:29.01.2018 Новини, Освіта

Нерідко музеї асоціюються з чимось застарілим, проте є заклади, які руйнують стереотипи. Саме таким, сучасним та креативним є Нетішинський міський краєзнавчий музей, працівники якого крокують у ногу з часом і завжди відкриті до цікавих проектів. Один із останніх реалізується на… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:29.01.2018 Новини, Освіта

Вчергове у Львові відшумів Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Різдвяні канікули». Серед кількох сотень учасників і талановиті нетішинці.

Автор: Галина Місюк,  дата:29.01.2018 Вісті зі школи, Програми
Автор: Катерина Мельник,  дата:25.01.2018 Культура, Новини

22 січня відзначається День соборності України – возз’єднання ЗУНР та УНР, яке відбулося 99 років тому. З цієї нагоди у Нетішині традиційно відбувся тематичний захід.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:25.01.2018 Актуальні новини, Новини

Наприкінці минулого року в рамках проекту «Схід-Захід разом. Діти» школярі з Луганщини мали змогу поспілкуватись зі своїми однолітками – вихованцями Нетішинського БДТ з допомогою скайп-зв’язку. А минулого тижня був реалізований 2й етап проекту. До нашого міста завітали діти зі сходу… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:25.01.2018 Актуальні новини, Новини

Головною темою чергового засідання Громадської спілки «Об’єднання ГО “Громадська рада» стала доля житлових будинків Нетішина. Того вечора на зустріч прийшло чимало містян. Адже питання актуальне і стосується кожного жителя.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:25.01.2018 Новини, Самоврядування

Уже третій рік поспіль самодостатній бюджет Нетішина вдається до популярного методу наповнення місцевої казни. Тимчасово вільні кошти кладуть на депозит. 18 січня конкурсна комісія обирала цьогорічну фінансову установу – переможця.

Автор: Галина Місюк,  дата:22.01.2018 Надбання міста, Програми