Архів:  Грудень 7th, 2017

Автор: Світлана Сущинська,  дата:07.12.2017 Культура, Новини

1 грудня в приміщенні ХАБу зібрались нетішинські школярі, вихованці БДТ, аби поспілкуватись зі своїми ровесниками зі Сходу. Під час скайп-зустрічі, діти цікавились життям один одного й ділилися власними захопленнями.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:07.12.2017 Новини

Щодня підрозділи ДСНС ліквідовують сотні пожеж по всій території країни. Згідно зі статистикою часто пожежі виникають через дитячі пустощі з вогнем. В основі небезпечних ігор лежить допитливість малюків, бажання пізнати навколишній світ та наслідування дорослих. Відсутність нагляду з їх боку… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:07.12.2017 Культура, Новини

Напередодні Дня інвалідів у ПК пройшов традиційний фестиваль «Повір у себе». Його учасниками стали люди з обмеженими фізичними можливостями різних вікових категорій. Вони вкотре продемонстрували силу духу, вміння презентувати власні таланти

Автор: Світлана Тімченко,  дата:07.12.2017 Новини

3 грудня міжнародна спільнота відзначає день інваліда з метою привернути увагу до проблем особливих людей. Як це жити наодинці зі своєю бідою, час від часу впадати у відчай, просити допомоги в оточуючих і, незважаючи на короткочасні миті слабкості , йти… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:07.12.2017 Новини, Освіта

З початком нового навчального року у 11тикласників додалося справ, пов’язаних з зовнішнім незалежним оцінюванням. Український центр оцінювання якості освіти анонсував низку новацій у процедурі проведення тестування. 30 листопада нетішинські випускники дізнались про особливості ЗНО-2018 під час зустрічі з представниками Вінницького… Детальніше »