Архів:  Листопад 16th, 2017

Автор: Галина Місюк,  дата:16.11.2017 Новини, Самоврядування

Минулого тижня пройшла 35 (позачергова) сесія Нетішинської міської ради 7 скликання. Терміново зібралися народні обранці задля вирішення трьох нагальних питань.

Автор: Галина Місюк,  дата:16.11.2017 Актуальні новини, Новини

8 листопада на ХАЕС побували депутати Хмельницької обласної ради. Продовжимо тему і зупинимося на презентації проекту щодо терміну експлуатації Х-1.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:16.11.2017 Актуальні новини, Новини

12 листопада у БК мешканці старої частини міста зустрічались із представниками ТОВ «Акріс Агро». Це підприємство орендує землю містян за залізничним переїздом. Місяць тому під час збору урожаю сої на тій ділянці конфлікт переріс у бійку із застосуванням зброї та… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:16.11.2017 Новини, Самоврядування

У вересні в одному з наших випусків ми розповідали про те, що КП «Агенція місцевого розвитку» подала на конкурс екологічний проект під назвою «Люби природу, сортуй сміття – думай про своє майбутнє вже зараз». У результаті отримали міні-грант і минулого… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:16.11.2017 Новини, Спорт

У жовтні стартував чемпіонат України серед чоловічих команд вищої ліги. 16 команд впродовж кількох місяців боротимуться за вихід у суперлігу. Серед претендентів і нетішинська «ХАЕС-НАЕК».

Автор: Галина Місюк,  дата:16.11.2017 Новини, Правоохоронні органи

Інформація Нетішинського відділення поліції, представники якого вкотре повідомляють про непоодинокі випадки шахрайства.