Архів:  Вересень, 2017

Автор: Галина Місюк,  дата:28.09.2017 Новини, Освіта

Останні 4 роки дошкілля країни святкує власне свято за тиждень до Дня працівників освіти. Це дозволяє сконцентрувати увагу саме на тих, хто є першою ланкою у системі освіти. Вітали нетішинських дошкільників та говорили про здобутки галузі за останній рік 22… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:28.09.2017 Актуальні новини, Новини

26 вересня пройшла акція протесту учасників АТО під стінами правоохоронних органів Нетішина.

Автор: Галина Місюк,  дата:28.09.2017 Актуальні новини, Відео, Новини

Продовжимо випуск щирою подякою від нетішинки.

Автор: Катерина Мельник,  дата:25.09.2017 Новини, Освіта

Фестиваль-конкурс “Вернісаж.Енергофест”

Автор: Світлана Тімченко,  дата:25.09.2017 Новини, Правоохоронні органи

17 вересня своє професійне свято відзначали рятівники. Урочиста нарада з нагоди свята за участю керівництва міста та Хмельницької АЕС відбулась 15 вересня.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:25.09.2017 Актуальні новини, Новини

У свій день народження Нетішин отримав чимало подарунків, про деякі з них ми розповідали у минулому випуску. Та допоки тривало святкування, життя не припинялось – 16 вересня у Нетішинському пологовому будинку народилося троє дітей, одна із них – нетішинка. Батьки… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:25.09.2017 Культура, Новини

У квартирі-музеї Світлани Лелях-Бегутової учні навчальних закладів нашого міста впродовж останніх двох тижнів зустрічалися із місцевими поетами та знайомилися із життєвим та творчим шляхом талановитого публіциста, художника- скульптора, дизайнера, музиканта, жінки, здатної всупереч душевного і фізичного болю творити добро.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:25.09.2017 Відео, Новини, Спорт

15 вересня з нагоди Дня народження Нетішина в нашому місті відбувся традиційний легкоатлетичний пробіг, у якому взяли участь працівники ХАЕС, а також учні Нетішинської КДЮСШ, Нетішинського професійного ліцею, спортивного комплексу «Енергетик» та інші бажаючі.

Автор: Галина Місюк,  дата:25.09.2017 Актуальні новини, Новини

Гарним подарунком до Дня міста стала презентація продукції «Goldi Льонокомбінат». І що найважливіше, з’явилася перспектива працевлаштування для швачок, закрійників, електриків та людей інших професій. Створення робочих місць у Нетішині – це основне завдання, за вирішення якого взялася потужна команда.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:21.09.2017 Актуальні новини, Новини

16 вересня впродовж дня було організовано чимало розважальних заходів, до участі в яких із задоволенням приєднувалися усі бажаючі. Зокрема, нетішинці оригінально привітали місто енергетиків з ДН, ставши свідками чи то взявши участь у яскравих флешмобах. Не обійшлось й без урочистої… Детальніше »