Архів:  Серпень 17th, 2017

Автор: Галина Місюк,  дата:17.08.2017 Новини, Освіта

Підходить до завершення період ремонтних робіт у навчальних закладах міста. За останні два роки змінила обличчя Нетішинська зош №1. Змін зазнали і внутрішні приміщення школи. Усе це на власні очі побачила наша знімальна група.

Автор: Галина Місюк,  дата:17.08.2017 Актуальні новини, Новини

Сьогодні лікування потребує чималих коштів. Правда, часто для врятування життя достатньо професійності місцевих лікарів та гарного ставлення усього медперсоналу. Це пам’ятають ті, кому довелося пройти важкі життєві випробування.

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.08.2017 Культура, Новини

14 серпня відзначається велике церковне свято – Маковія, Медовий Спас або МАковий Спас. У цей день православні християни освячують особливі букети квітів – «маковійчики». Свідками цього торжества в одному з храмів міста стала і наша знімальна група.

Автор: Галина Місюк,  дата:17.08.2017 Культура, Новини

13 серпня урочисте богослужіння відбулося у кафедральному соборі ікони Матері Божої «Неопалима купина». З благословіння правлячого єпископа Шепетівського і Славутського Євсевія, прибули того дня високоповажні гості, щоб розділили разом радість свята і молитовно з’єднатися з людьми, які прийшли на спільну… Детальніше »