Архів:  Липень, 2017

Автор: Світлана Сущинська,  дата:31.07.2017 Новини, Спорт

Впродовж місяця у нашому місті на базі НПЛ проходять семінари з бойового гопака. З 1 по 14 липня 1й рівень майстерності «Жовтяк» доводили початківці, наступні два тижні – в рамках міжнародного навчально-вишкільного семінару більш підготовлені хлопці, в основному, тренери підтверджували,… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:31.07.2017 Актуальні новини, Новини

У «НВ» від 7 липня 2017 року було опубліковано інформацію про зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються комунальним підприємством «ЖКО». Було зазначено 11 послуг, що входять до складу тарифу. Обговорювалася тарифна… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:31.07.2017 Актуальні новини, Новини

Про зняття стресу та важливість здорового способу життя не втомлюється розповідати собріолог, координатор громадського руху «Твереза Україна», Юрій Оробець. Про це він говорить і з учасниками АТО.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:31.07.2017 Новини, Освіта

Три місяці канікул для творчих , активних і непосидючих нетішинських талантів – не час для відпочинку. Запалювати зірки та підкорювати нові вершини уже у червні почали вихованці зразкового вокального ансамблю та студії естрадної пісні «Вернісаж» (керівник Ольга Дьячина). До середини… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:27.07.2017 Новини, Самоврядування

19 липня відбулася 31 позачергова сесія Нетішинської міської ради 7 скликання. Депутатський корпус розглянув 3 питання.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:27.07.2017 Актуальні новини, Новини

19 липня до СМСЧ Нетішина поспішали жителі міста, котрі мають захворювання серця, адже виїзний прийом хворих проводив завідуючий відділенням кардіо- та ендоваскулярної хірургії Хмельницької обласної лікарні Андрій Іванович Кланца. За час візиту заслуженому лікарю України провели екскурсію медзакладом. Відомий кардіохірург… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:27.07.2017 Актуальні новини, Новини

З кожним днем Нетішин починає вигравати все яскравішими барвами. Різноманітних кольорів місту додають працівники КП НМП «Благоустрій», котрі невпинно трудяться над його естетичним виглядом.

Автор: Галина Місюк,  дата:27.07.2017 Актуальні новини, Новини

Збігає 2-ий місяць літа. За цей час батьки та органи місцевого самоврядування профінансували відпочинок більшості дітей, правда, у декого він запланований на серпень. Скільки ж було виділено на оздоровчу кампанію-2017? Де побували нетішинські дівчата та хлопці? Відповіді на ці та… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:24.07.2017 Новини, Освіта

З 30 червня до 4 липня Словаччина приймала у себе перший Чемпіонат світу серед юнаків та дівчат зі спортивної радіопеленгації. У числі збірної команди України були й нетішинці.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:24.07.2017 Новини, Правоохоронні органи

Літній сезон у розпалі, одні відпочивають за кордоном чи на рідних морських узбережжях, інші ж залишаються вдома. Єдиний офіційний пляж у нашому місті «Озеро для купання» у минулому році так і не був відкритий через невтішний стан водойми, у 2017… Детальніше »