Категорія:  Відео

Автор: Ілона Пашко,  дата:17.10.2019 Відео, Новини

Традиційно до відзначення Дня українського козацтва долучились вихованці гуртка «Козацько-лицарського ґарту» Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Організатори підготували дітям цікавий і захоплюючий квест.

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.10.2019 Актуальні новини, Відео, Новини

Вечір суботи, 14 жовтня, нетішинці завершили спільним молебнем та смолоскипним маршем.

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.10.2019 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

14-го жовтня Україна відзначала відразу чотири важливих свята: Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День захисника України та День створення Української повстанської армії. Отож, напередодні, у неділю, та у понеділок у місті традиційно було заплановано чимало тематичних заходів.

Автор: Ілона Пашко,  дата:15.10.2019 Відео, Новини

Суспільство нині надзвичайно стурбоване фактами травмування і загибелі дітей внаслідок залишення їх без нагляду дорослих. Тому представники відповідальних служб вкотре звертаються до населення з проханням бути пильними та уважними до наймолодших громадян.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:15.10.2019 Відео, Новини

9 жовтня відбулась позачергова, 63 сесія НМР. З-поміж іншого, у ході засідання, одноголосним рішенням було прийнято звернення місцевих депутатів про засудження капітуляції перед російським ворогом.

Автор: Катерина Мельник,  дата:15.10.2019 Відео, Культура, Новини

Вечір, присвячений 148-й річниці від дня народження Лесі Українки та 48-й річниці творчої діяльності митця-винахідника Світлани Лелях-Бегутової, відбувся у стінах Палацу культури 9-го жовтня.

Автор: Катерина Мельник,  дата:10.10.2019 Відео, Культура, Новини

6 жовтня у виставковій залі Палацу культури відбулася презентація проміжної художньої виставки робіт учасників міжнародного культурно-мистецького пленеру «Барви Нетішина».

Автор: Катерина Мельник,  дата:10.10.2019 Відео, Культура, Новини

Щорічно у другу неділю жовтня українські діячі мистецтва відзначають своє професійне свято – День художника. Минулої п’ятниці Нетішинська громада віншувала майстрів пензля і різця у стінах Палацу культури. Окрім місцевих митців відзначили і приїжджих, які впродовж двох тижнів працювали на… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:10.10.2019 Відео, Новини, Освіта

У першу неділю жовтня ми вшановуємо освітян, які виконуючи свою важливу місію, запалюють нові зірки на небосхилі нашого міста та держави. Про важливість та необхідність даної професії, внесок кожного, хто працює в цій галузі, говорили під час урочистої програми напередодні… Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:10.10.2019 Відео, Новини, Освіта, Правоохоронні органи

1 жовтня у приміщенні місцевого хабу відбулася координаційна зустріч представників різних установ та організацій з питання протидії булінгу та домашньому насильству.