Категорія:  Відео

Автор: Ілона Пашко,  дата:25.05.2020 Культура, Новини

Попри карантин, молоді таланти нашого міста не витрачають часу даремно та беруть участь у різноманітних дистанційних конкурсах. Свою майстерність випробовували у новому форматі й вихованці зразкової вокальної студії “Камелія”.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:25.05.2020 Новини

З березня українці були змушені залишитися вдома, аби не наражатися на інфекцію. Тепер же ситуація змінюється – Кабінет міністрів схвалив рішення, яким запровадив адаптивний карантин до 22-го червня, водночас із 22-го травня розпочався другий етап пом’якшення обмежувальних заходів. Незважаючи на… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:25.05.2020 Новини, Освіта

Від тривалості карантину в державі залежать терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання.Ймовірно, освітній процес таки завершиться традиційно, в кінці травня. Тоді тестування проведуть до середини липня. Для тих, хто не потрапить на цю сесію, зокрема через хворобу, організують додаткову. В Міносвіті… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:25.05.2020 Економіка, Новини

Важлива інформація до відома суб’єктів господарювання – платників першої та другої груп єдиного податку! У місцевих підприємців є можливість отримати фінансову допомогу з бюджету Нетішинської міської ОТГ в розмірі двомісячних ставок єдиного податку. За яких умов здійснюватиметься нарахуваня коштів –… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:21.05.2020 Новини, Освіта

У Нетішині функціонує три комунальних заклади позашкільної освіти: Будинок дитячої творчості, Клуб “Юний технік” та Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді. На період карантину усі вони були переведені на дистанційний режим роботи. Про освітній процес в нових умовах та про… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:21.05.2020 Медицина, Новини

Послаблення карантинних заходів сприяє тому, що чимало людей вибираються на природу. Втім, пікнік чи похід у ліс можуть бути небезпечними для здоров’я, адже в цей час активізуються кліщі. Вони переносять такі небезпечні хвороби, як кліщовий енцефаліт і бореліоз (хвороба Лайма)…. Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:21.05.2020 Актуальні новини, Новини, Самоврядування

14-го травня відбулася 72-га сесія Нетішинської міської ради. Вкотре засідання проходило в закритому режимі з дотриманням усіх протиепідемічних заходів. На початку тижня міський голова прокоментував нашим журналістам прийняті рішення позачергового зібрання.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:18.05.2020 Актуальні новини, Новини

З 11-го травня уряд України своїм рішенням послабив карантинні заходи в державі. Зокрема, за умови дотримання протиепідемічних заходів, відновлена робота частини закладів торговельного і побутового обслуговування населення. Як саме працюють такі у Нетішині – дізнавались журналісти ТРК “Лотел”.

Автор: Ілона Пашко,  дата:18.05.2020 Культура, Новини

Міжнародний день музеїв — щорічне свято музейних працівників усього світу, яке відзначається 18-го травня. З нагоди урочистої дати знімальна група ТРК “Лотел” завітала до місцевого осередку культури, історія створення якого розпочалася ще у 1994-му році.

Автор: Катерина Мельник,  дата:18.05.2020 Медицина, Новини

Щорічні заходи, присвячені Дню боротьби з гепатитом проводяться 19-го травня з метою підвищення обізнаності світової громадськості про симптоми, методи діагностики, профілактики та лікування гепатитів, особливо груп В і С, а також привернення уваги урядів і неурядових організацій до необхідності надання… Детальніше »