Категорія:  Відео

Автор: Наталія Чупилка,  дата:22.10.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Попри стрімкий зріст захворюваності на коронавірусну хворобу, особливістю осінньої пори є й сезонне нездужання населення. Відповідно, зросла кількість звернень громадян до лікарів первинки. У Центрі ПМСД спробували розмежувати потоки хворих та здорових відвідувачів. В двох амбулаторіях працюють чергові кабінети. Тим,… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:22.10.2020 Відео, Новини

Напередодні місцевих виборів знімальна група ТРК поцікавилась думою містян щодо прийдешнього голосування. За якими критеріями нетішинці будуть обирати майбутніх депутатів і міського голову, та які сподівання на них покладають – у сюжеті.

Автор: Катерина Мельник,  дата:22.10.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Днем боротьби із захворюванням на рак молочної залози у світі вважається 15-те жовтня, в Україні ж – 20-те. Заходи у ці дні покликані привернути увагу суспільства до серйозності ризиків онкохвороби, поінформувати про вирішальні чинники у запобіганні раку грудей, про профілактику,… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:19.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

20-го жовтня – Міжнародний день кухаря. Фахівців саме цієї спеціальності уже не одне десятиліття випускає зі своїх стін Нетішинський професійний ліцей. До свята учням та майстрам закладу презентували відремонтовані осучаснені їдальню та лабораторію з підготовки поварів, офіціантів та кондитерів. Оновлення… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:19.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону, Самоврядування

25-го жовтня – місцеві вибори. Вони відбуваються щоп’ять років, а інколи й частіше. Проте цього разу вибори проводитимуть за новими правилами, які відрізняються від звичних. Кого і як будемо обирати восени 2020-го року – розповіли представники місцевої ТВК.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:19.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

15-го жовтня відбулася довгоочікувана подія цієї осені. У центральній міській бібліотеці презентували книгу “Стрімка вертикаль”, присвячену Миколі Панащенку, гендиректору ХАЕС 2004 – 2020 років, Заслуженому енергетику України, Почесному громадянину м.Нетішин.

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.10.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини, Новини регіону

Рекордну кількість міст і районів на позачерговому засіданні внесла до “червоної” зони Держкомісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Від опівночі понеділка, 19-го жовтня, почне діяти нове епідемічне зонування. Так, до “червоної” зони віднесено і Нетішин.

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:15.10.2020 Відео, Реклама

Осінньої пори щедро обдаровує своїх покупців інтернет-гіпермаркет меблів «Dybok.ua». Фахова команда знає все про вдалий вибір меблів. 17-го та 18-го жовтня представництво у Нетішині запрошує на День відкритих дверей. На відвідувачів чекає миттєвий розіграш. Кожен зможе отримати змістовні відповіді на… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:15.10.2020 Відео, Культура, Новини

У Нетішинській художній школі презентували виставку творів образотворчого мистецтва “Мирна країна – щасливе дитинство”. Свої побажання усім, хто захищає рідну землю, юні художники висловили як на папері, так і на камеру знімальній групі.

Автор: Ірина Філіпович,  дата:15.10.2020 Відео, Культура, Новини

З нагоди дня художника у Палаці культури відбулась виставка образотворчого мистецтва. Автори – винуватці свята, викладачі Нетішинської художньої школи.