Категорія:  Відео

Автор: Катерина Мельник,  дата:22.10.2018 Програми, Цікаво знати
Автор: Катерина Мельник,  дата:22.10.2018 Культура, Новини

У Нетішині презентували унікальну виставку вітрильників луцького майстра Володимира Ящука. Понад 180 мініатюрних кораблів розмістили у стінах мистецької галереї «Арт-пласт».

Автор: Галина Місюк,  дата:22.10.2018 Новини, Самоврядування

Минулого тижня у Нетішин завітав депутат Хмельницької обласної ради від нашого міста Іван Гладуняк. Побував Іван Васильович на деяких об’єктах Нетішина, що отримали субвенцію з обласного бюджету.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:22.10.2018 Культура, Новини

У другу неділю жовтня міжнародна спільнота відзначала День художника. Цьогоріч на цей день припав і День захисника України. Напередодні ж, у ПСМНЗ «Нетішинська ХШ», відкрилось одразу дві виставки учнівських робіт, приурочені цим святам.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:22.10.2018 Новини, Освіта

У жовтні осінь порадувала сонячними теплими днями. Педагогічний колектив ЗДО № 9 «Пролісок» вирішив скористатись природними умовами і влаштував особливе свято для усіх діток та батьків. 18 жовтня на подвір’ї закладу відбувся осінній ярмарок, у рамках якого проходила благодійна акція… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:18.10.2018 Актуальні новини, Новини

У світле свято Покрови Божої Матері, у День захисника України по всій країні пройшли патріотичні заходи. Нетішин теж не лишився осторонь і вшанував героїв, які полягли за незалежну Україно, спільним молебнем.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:18.10.2018 Культура, Новини

11 жовтня у мистецькій галереї “Арт-пласт” проходила значима в історії міста подія – презентація книги “Нетішин. Хронологія сучасності”. Авторами видання є Микола Панасюк та Галина Фурманчук, гостями зустрічі стали люди, які причетні до розбудови міста та станції.

Автор: Галина Місюк,  дата:18.10.2018 Культура, Новини

Велика синагога Острога – пам’ятка юдейської сакральної архітектури епохи Ренесансу і бароко в колишньому єврейському кварталі. Це був центр релігійного життя однієї з найбільших єврейських громад на Волині. Крім богослужінь, тут проводилися загальні збори кагалу, навчали дітей, рабинів. Особливістю синагоги… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:16.10.2018 Новини, Освіта

11 жовтня на базі зош №4 проходили змагання між старшокласниками з військово-прикладних видів спорту.

Автор: Катерина Мельник,  дата:16.10.2018 Новини, Освіта

Педагогічний колектив зош №2 вирішив минулого тижня розфарбувати шкільні будні своїх вихованців.