Категорія:  Відео

Автор: Галина Місюк,  дата:21.08.2017 Новини, Самоврядування

15 серпня міський голова зустрівся із представниками ЗМІ. Розповів про роботу КП і виконавчого комітету НМР та відповів на питання журналістів.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:21.08.2017 Новини, Освіта

Наприкінці тижня освітяни з представниками відповідних контролюючих органів перевіряли готовність навчальних закладів міста до 2017-2018 навчального року. Розпочали у середу з садочків, наша знімальна група стала свідком проведених за літо робіт у «Вогнику» та «Проліску».

Автор: Катерина Мельник,  дата:21.08.2017 Новини, Правоохоронні органи

13 серпня поліція відреагувала на виклик від нетішинця Михайла Завізіона щодо бродячого пса, який, за слова господаря загриз кілька качок на його подвір’ї. Деталі інциденту спробувала з’ясувати наша знімальна група.

Автор: Галина Місюк,  дата:21.08.2017 Новини, Правоохоронні органи

Повідомлення Нетішинського відділення поліції про ДТП

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.08.2017 Реклама
Автор: Галина Місюк,  дата:17.08.2017 Новини, Освіта

Підходить до завершення період ремонтних робіт у навчальних закладах міста. За останні два роки змінила обличчя Нетішинська зош №1. Змін зазнали і внутрішні приміщення школи. Усе це на власні очі побачила наша знімальна група.

Автор: Галина Місюк,  дата:17.08.2017 Актуальні новини, Новини

Сьогодні лікування потребує чималих коштів. Правда, часто для врятування життя достатньо професійності місцевих лікарів та гарного ставлення усього медперсоналу. Це пам’ятають ті, кому довелося пройти важкі життєві випробування.

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.08.2017 Культура, Новини

14 серпня відзначається велике церковне свято – Маковія, Медовий Спас або МАковий Спас. У цей день православні християни освячують особливі букети квітів – «маковійчики». Свідками цього торжества в одному з храмів міста стала і наша знімальна група.

Автор: Галина Місюк,  дата:17.08.2017 Культура, Новини

13 серпня урочисте богослужіння відбулося у кафедральному соборі ікони Матері Божої «Неопалима купина». З благословіння правлячого єпископа Шепетівського і Славутського Євсевія, прибули того дня високоповажні гості, щоб розділили разом радість свята і молитовно з’єднатися з людьми, які прийшли на спільну… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:14.08.2017 Актуальні новини, Новини

13 серпня – професійне свято будівельників. Нетішинцям добре відомим є ім’я забудовника Олександра Миклуша, який за роки діяльності у нашому місті звів 6 житлових будинків. Наразі на етапі завершення будівництво першого будинку у новому мікрорайоні Нетішина. Про плани на найближче… Детальніше »